Drużyny

AZ Gliwice Poziomki

4

Pierwszy: Joanna Waryszak

Drugi: Magdalena Dumanowska

Trzeci: Jakub Hawryszków

Czwarty: Karolina Startek (skip)

Niedziela 14:00 Tor B: KKC Finest Selection  5 : 4  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 1 1 0 2 0 1 X 5
AZ Gliwice Poziomki 2 0 0 0 1 0 1 0 X 4

Niedziela 8:00 Tor C: MCC Siła Coriolisa  4 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4
AZ Gliwice Poziomki 0 2 2 0 1 0 0 0 X 5

Sobota 13:30 Tor A: AZ Gliwice Poziomki  22 : 0  PolCan Nowy Targ

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZ Gliwice Poziomki X 1 2 3 3 3 3 4 3 X 22
PolCan Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0

Piątek 16:30 Tor B: KKC NN1  3 : 7  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 0 0 0 0 0 1 2 0 X 3
AZ Gliwice Poziomki 0 0 2 3 1 0 0 1 X 7

Piątek 13:15 Tor A: MCC Hit & Roll  7 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll 0 2 0 0 1 0 2 2 X 7
AZ Gliwice Poziomki X 2 0 0 2 0 1 0 0 X 5

BCA #StoyanPetrov

Pierwszy: Stoyan Margarita

Drugi: Stoyan Maxim

Trzeci: Petrova Polina

Czwarty: Petrov Pavel (skip)

Rezerwowy: -

BKC Łódzki MIKST

13

Pierwszy: Alicja Jaros

Drugi: Jakub Bartczak

Trzeci: Martyna Szymanowska

Czwarty: Kacper Dyderski (skip)

Niedziela 8:00 Tor B: BKC Łódzki MIKST  2 : 12  KKC NN1

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Łódzki MIKST X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC NN1 0 1 1 0 3 1 2 4 X 12

Sobota 13:30 Tor D: KKC Przekrój  1 : 16  BKC Łódzki MIKST

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1
BKC Łódzki MIKST 1 0 3 3 3 2 3 1 X 16

Piątek 16:30 Tor C: MCC Siła Coriolisa  8 : 5  BKC Łódzki MIKST

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 2 0 0 2 0 4 X 8
BKC Łódzki MIKST 0 0 0 1 2 0 2 0 X 5

Piątek 13:15 Tor B: KKC 404  8 : 7  BKC Łódzki MIKST

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 0 1 1 0 3 1 0 2 X 8
BKC Łódzki MIKST X 2 0 0 3 0 0 2 0 X 7

Culani Culani

10

Pierwszy: Piotr Stasiuk

Drugi: Jarosław Gosz

Trzeci: Maciej Karaś (skip)

Czwarty: Agnieszka Kachel

Rezerwowy: Krzysztof Balcerzak

Niedziela 10:30 Tor B: Culani Culani  10 : 7  MCC Hit & Roll

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Culani Culani X 2 0 1 0 2 3 0 2 X 10
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 4 0 X 7

Sobota 13:30 Tor B: POS Łódź Łódzki Mix  12 : 3  Culani Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 4 1 0 3 2 2 0 0 X 12
Culani Culani 0 0 1 0 0 0 1 1 X 3

Sobota 8:00 Tor A: POS Lodołamacze  2 : 6  Culani Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 1 0 0 0 0 1 0 0 X 2
Culani Culani 0 1 1 1 1 0 1 1 X 6

Piątek 10:30 Tor C: MCC Bez Endu  7 : 3  Culani Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu 1 1 1 1 0 1 0 2 X 7
Culani Culani X 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3

KKC 404

2

Pierwszy: Michał Zakrzewski

Drugi: Arkadiusz Polak

Trzeci: Aleksandra Bigosińska

Czwarty: Łukasz Pryczkat (skip)

Niedziela 14:00 Tor C: POS Łódź Łódzki Mix  2 : 16  KKC 404

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC 404 0 2 3 0 4 3 3 1 X 16

Niedziela 8:00 Tor A: KKC 404  10 : 2  KKC Łómenszanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 X 2 1 3 0 1 1 2 0 X 10
KKC Łómenszanka 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Sobota 11:00 Tor C: KKC Finest Selection  6 : 4  KKC 404

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 2 0 1 0 2 1 0 X 6
KKC 404 3 0 0 0 0 0 0 1 X 4

Piątek 16:30 Tor A: MCC Hit & Roll  4 : 10  KKC 404

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll X 0 0 2 0 1 0 0 1 X 4
KKC 404 1 1 0 3 0 3 2 0 X 10

Piątek 13:15 Tor B: KKC 404  8 : 7  BKC Łódzki MIKST

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 0 1 1 0 3 1 0 2 X 8
BKC Łódzki MIKST X 2 0 0 3 0 0 2 0 X 7

KKC Finest Selection

1

Pierwszy: Monika Rodak

Drugi: Magdalena Wróbel

Trzeci: Łukasz Wilczek

Czwarty: Marcin Marek (skip)

Rezerwowy: Michał Chudziński

Niedziela 14:00 Tor B: KKC Finest Selection  5 : 4  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 1 1 0 2 0 1 X 5
AZ Gliwice Poziomki 2 0 0 0 1 0 1 0 X 4

Sobota 17:00 Tor A: MCC Bez Endu  4 : 10  KKC Finest Selection

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 2 2 0 0 0 0 0 0 X 4
KKC Finest Selection 0 0 2 3 2 1 1 1 X 10

Sobota 11:00 Tor C: KKC Finest Selection  6 : 4  KKC 404

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 2 0 1 0 2 1 0 X 6
KKC 404 3 0 0 0 0 0 0 1 X 4

Piątek 19:00 Tor B: KKC Finest Selection  7 : 6  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 3 1 1 2 0 0 X 7
KKC Trzy Kropki 1 1 0 0 0 0 3 1 X 6

Piątek 8:00 Tor C: KKC Finest Selection  11 : 3  KKC Menshanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 3 1 3 0 0 0 1 3 X 11
KKC Menshanka 0 0 0 1 1 1 0 0 X 3

KKC Łómenszanka

11

Pierwszy: Irina Łozińska

Drugi: Aleksandra Sikora

Trzeci: Barbara Ryś

Czwarty: Marlena Nowaczyk (skip)

Rezerwowy: Magdalena Kawecka

Niedziela 8:00 Tor A: KKC 404  10 : 2  KKC Łómenszanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 X 2 1 3 0 1 1 2 0 X 10
KKC Łómenszanka 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Sobota 11:00 Tor B: KKC Łómenszanka  2 : 12  MCC Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 0 0 1 0 1 0 0 0 X 2
MCC Bez Endu 1 0 0 4 0 2 4 1 X 12

Piątek 19:00 Tor C: KKC Łómenszanka  7 : 4  KKC Vector

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 2 1 1 0 1 0 1 1 X 7
KKC Vector 0 0 0 2 0 2 0 0 X 4

Piątek 8:00 Tor B: PolCan Nowy Targ  5 : 8  KKC Łómenszanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
PolCan Nowy Targ 1 0 2 0 0 0 2 0 X 5
KKC Łómenszanka X 0 4 0 1 1 1 0 1 X 8

KKC Menshanka

15

Pierwszy: Vladimir Lezhnenko

Drugi: Tomasz Pieczka

Trzeci: Wojciech Tomsia

Czwarty: Grzegorz Konieczny (skip)

Rezerwowy: Jaroslaw Olejarczyk

Niedziela 10:30 Tor A: KKC Menshanka  14 : 3  Super Team Czarny Dunajec

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Menshanka X 1 1 0 0 1 3 5 3 X 14
Super Team Czarny Dunajec 0 0 2 1 0 0 0 0 X 3

Sobota 17:00 Tor B: POS Lodołamacze  11 : 3  KKC Menshanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 3 5 0 1 0 1 1 X 11
KKC Menshanka 1 0 0 1 0 1 0 0 X 3

Sobota 8:00 Tor B: KKC Przekrój  5 : 3  KKC Menshanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 1 1 0 1 1 1 X 5
KKC Menshanka 1 1 0 0 1 0 0 0 X 3

Piątek 8:00 Tor C: KKC Finest Selection  11 : 3  KKC Menshanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 3 1 3 0 0 0 1 3 X 11
KKC Menshanka 0 0 0 1 1 1 0 0 X 3

KKC NN1

8

Pierwszy: Sebastian Chojnacki

Drugi: Krzysztof Bąk

Trzeci: Arkadiusz Solecki

Czwarty: Krzysztof Kawecki (skip)

Niedziela 14:00 Tor A: KKC NN1  5 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 0 0 1 0 2 1 0 X 5
KKC Trzy Kropki 0 2 0 0 2 0 0 3 X 7

Niedziela 8:00 Tor B: BKC Łódzki MIKST  2 : 12  KKC NN1

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Łódzki MIKST X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC NN1 0 1 1 0 3 1 2 4 X 12

Sobota 17:00 Tor C: KKC NN1  13 : 2  Super Team Czarny Dunajec

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 3 1 0 4 3 1 0 X 13
Super Team Czarny Dunajec 0 0 0 1 0 0 0 1 X 2

Piątek 16:30 Tor B: KKC NN1  3 : 7  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 0 0 0 0 0 1 2 0 X 3
AZ Gliwice Poziomki 0 0 2 3 1 0 0 1 X 7

Piątek 10:30 Tor A: KKC NN1  5 : 6  MCC Siła Coriolisa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
MCC Siła Coriolisa X 1 1 0 0 2 0 2 0 X 6

KKC Przekrój

12

Pierwszy: Jacek Zaleski

Drugi: Michał Buczek

Trzeci: Krzysztof Maciak (skip)

Czwarty: Ewa Głazek

Rezerwowy: Ela Obuchowicz

Niedziela 10:30 Tor C: KKC Przekrój  9 : 6  PolCan Nowy Targ

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 3 3 1 1 0 1 X 9
PolCan Nowy Targ 2 2 0 0 0 0 2 0 X 6

Sobota 13:30 Tor D: KKC Przekrój  1 : 16  BKC Łódzki MIKST

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1
BKC Łódzki MIKST 1 0 3 3 3 2 3 1 X 16

Sobota 8:00 Tor B: KKC Przekrój  5 : 3  KKC Menshanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 1 1 0 1 1 1 X 5
KKC Menshanka 1 1 0 0 1 0 0 0 X 3

Piątek 8:00 Tor A: KKC Przekrój  3 : 9  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 0 0 1 0 2 0 X 3
KKC Trzy Kropki 1 1 1 3 0 1 0 2 X 9

KKC Trzy Kropki

5

Pierwszy: Daria Rejdych

Drugi: Paweł Biernacki

Trzeci: Izabela Macina

Czwarty: Tomasz Rejdych (skip)

Rezerwowy: Mariusz Hajdo

Niedziela 14:00 Tor A: KKC NN1  5 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 0 0 1 0 2 1 0 X 5
KKC Trzy Kropki 0 2 0 0 2 0 0 3 X 7

Niedziela 10:30 Tor D: POS Lodołamacze  2 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 1 0 0 0 0 0 1 X 2
KKC Trzy Kropki 1 0 1 1 1 2 1 0 X 7

Sobota 11:00 Tor A: MCC Siła Coriolisa  8 : 2  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 1 1 1 2 0 0 2 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 0 0 0 1 1 0 0 X 2

Piątek 19:00 Tor B: KKC Finest Selection  7 : 6  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 3 1 1 2 0 0 X 7
KKC Trzy Kropki 1 1 0 0 0 0 3 1 X 6

Piątek 8:00 Tor A: KKC Przekrój  3 : 9  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 0 0 1 0 2 0 X 3
KKC Trzy Kropki 1 1 1 3 0 1 0 2 X 9

KKC Vector

9

Pierwszy: Michał Różycki

Drugi: Adam Obuchowicz

Trzeci: Krzysztof Subik

Czwarty: Michał Gieleciak (skip)

Niedziela 8:00 Tor D: POS Łódź Łódzki Mix  6 : 2  KKC Vector

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 0 1 0 1 2 1 1 0 X 6
KKC Vector 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Sobota 13:30 Tor C: KKC Vector  11 : 4  MCC Hit & Roll

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 1 0 2 2 0 3 X 11
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 1 0 X 4

Piątek 19:00 Tor C: KKC Łómenszanka  7 : 4  KKC Vector

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 2 1 1 0 1 0 1 1 X 7
KKC Vector 0 0 0 2 0 2 0 0 X 4

Piątek 10:30 Tor B: KKC Vector  8 : 6  Super Team Czarny Dunajec

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector 0 2 2 1 2 1 0 0 X 8
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 0 0 0 0 4 1 X 6

MCC Bez Endu

3

Pierwszy: Aneta Gęśla

Drugi: Aleksander Błaszak

Trzeci: Michał Gęśla

Czwarty: Kamil Gęśla (skip)

Rezerwowy: Kinga Skorupska

Niedziela 14:00 Tor D: MCC Bez Endu  9 : 5  MCC Siła Coriolisa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 1 2 0 3 2 0 1 0 X 9
MCC Siła Coriolisa 0 0 1 0 0 1 0 3 X 5

Sobota 17:00 Tor A: MCC Bez Endu  4 : 10  KKC Finest Selection

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 2 2 0 0 0 0 0 0 X 4
KKC Finest Selection 0 0 2 3 2 1 1 1 X 10

Sobota 11:00 Tor B: KKC Łómenszanka  2 : 12  MCC Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 0 0 1 0 1 0 0 0 X 2
MCC Bez Endu 1 0 0 4 0 2 4 1 X 12

Piątek 19:00 Tor A: MCC Bez Endu  7 : 5  POS Łódź Łódzki Mix

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 0 1 0 4 0 0 2 0 X 7
POS Łódź Łódzki Mix 0 0 3 0 0 1 0 1 X 5

Piątek 10:30 Tor C: MCC Bez Endu  7 : 3  Culani Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu 1 1 1 1 0 1 0 2 X 7
Culani Culani X 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3

MCC Hit & Roll

16

Pierwszy: Kuba Żukowski

Drugi: Maciej Krzysiak

Trzeci: Robert Bek

Czwarty: Piotr Zbyszyński (skip)

Niedziela 10:30 Tor B: Culani Culani  10 : 7  MCC Hit & Roll

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Culani Culani X 2 0 1 0 2 3 0 2 X 10
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 4 0 X 7

Sobota 13:30 Tor C: KKC Vector  11 : 4  MCC Hit & Roll

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 1 0 2 2 0 3 X 11
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 1 0 X 4

Piątek 16:30 Tor A: MCC Hit & Roll  4 : 10  KKC 404

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll X 0 0 2 0 1 0 0 1 X 4
KKC 404 1 1 0 3 0 3 2 0 X 10

Piątek 13:15 Tor A: MCC Hit & Roll  7 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll 0 2 0 0 1 0 2 2 X 7
AZ Gliwice Poziomki X 2 0 0 2 0 1 0 0 X 5

MCC Siła Coriolisa

6

Pierwszy: Magda Zaczkowska

Drugi: Urszula Kuratnik

Trzeci: Grzegorz Sobczak

Czwarty: Tomasz Tarczyński (skip)

Rezerwowy: Agnieszka Schröder

Niedziela 14:00 Tor D: MCC Bez Endu  9 : 5  MCC Siła Coriolisa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 1 2 0 3 2 0 1 0 X 9
MCC Siła Coriolisa 0 0 1 0 0 1 0 3 X 5

Niedziela 8:00 Tor C: MCC Siła Coriolisa  4 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4
AZ Gliwice Poziomki 0 2 2 0 1 0 0 0 X 5

Sobota 11:00 Tor A: MCC Siła Coriolisa  8 : 2  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 1 1 1 2 0 0 2 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 0 0 0 1 1 0 0 X 2

Piątek 16:30 Tor C: MCC Siła Coriolisa  8 : 5  BKC Łódzki MIKST

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 2 0 0 2 0 4 X 8
BKC Łódzki MIKST 0 0 0 1 2 0 2 0 X 5

Piątek 10:30 Tor A: KKC NN1  5 : 6  MCC Siła Coriolisa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
MCC Siła Coriolisa X 1 1 0 0 2 0 2 0 X 6

PolCan Nowy Targ

17

Pierwszy: Ania Gil

Drugi: Jolanta Lisowska-Leja

Trzeci: Paweł Gil

Czwarty: Paul Neuwelt (skip)

Niedziela 10:30 Tor C: KKC Przekrój  9 : 6  PolCan Nowy Targ

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 3 3 1 1 0 1 X 9
PolCan Nowy Targ 2 2 0 0 0 0 2 0 X 6

Sobota 13:30 Tor A: AZ Gliwice Poziomki  22 : 0  PolCan Nowy Targ

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZ Gliwice Poziomki X 1 2 3 3 3 3 4 3 X 22
PolCan Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0

Sobota 8:00 Tor C: Super Team Czarny Dunajec  4 : 9  PolCan Nowy Targ

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 1 0 2 0 0 0 X 4
PolCan Nowy Targ 0 2 0 1 0 2 1 3 X 9

Piątek 8:00 Tor B: PolCan Nowy Targ  5 : 8  KKC Łómenszanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
PolCan Nowy Targ 1 0 2 0 0 0 2 0 X 5
KKC Łómenszanka X 0 4 0 1 1 1 0 1 X 8

POS Lodołamacze

14

Pierwszy: Patryk Odziemczewski

Drugi: Cezary Gromek

Trzeci: Jacek Goczoł

Czwarty: Jacek Szeliga (skip)

Niedziela 10:30 Tor D: POS Lodołamacze  2 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 1 0 0 0 0 0 1 X 2
KKC Trzy Kropki 1 0 1 1 1 2 1 0 X 7

Sobota 17:00 Tor B: POS Lodołamacze  11 : 3  KKC Menshanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 3 5 0 1 0 1 1 X 11
KKC Menshanka 1 0 0 1 0 1 0 0 X 3

Sobota 8:00 Tor A: POS Lodołamacze  2 : 6  Culani Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 1 0 0 0 0 1 0 0 X 2
Culani Culani 0 1 1 1 1 0 1 1 X 6

Piątek 13:15 Tor C: POS Lodołamacze  5 : 9  POS Łódź Łódzki Mix

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze 0 1 0 0 1 1 0 2 X 5
POS Łódź Łódzki Mix X 2 0 3 2 0 0 2 0 X 9

POS Łódź Łódzki Mix

7

Pierwszy: Jacek Szkobel

Drugi: Tomasz Kijanka

Trzeci: Tomasz Bartczak

Czwarty: Tomasz Dyderski (skip)

Niedziela 14:00 Tor C: POS Łódź Łódzki Mix  2 : 16  KKC 404

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC 404 0 2 3 0 4 3 3 1 X 16

Niedziela 8:00 Tor D: POS Łódź Łódzki Mix  6 : 2  KKC Vector

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 0 1 0 1 2 1 1 0 X 6
KKC Vector 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Sobota 13:30 Tor B: POS Łódź Łódzki Mix  12 : 3  Culani Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 4 1 0 3 2 2 0 0 X 12
Culani Culani 0 0 1 0 0 0 1 1 X 3

Piątek 19:00 Tor A: MCC Bez Endu  7 : 5  POS Łódź Łódzki Mix

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 0 1 0 4 0 0 2 0 X 7
POS Łódź Łódzki Mix 0 0 3 0 0 1 0 1 X 5

Piątek 13:15 Tor C: POS Lodołamacze  5 : 9  POS Łódź Łódzki Mix

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze 0 1 0 0 1 1 0 2 X 5
POS Łódź Łódzki Mix X 2 0 3 2 0 0 2 0 X 9

Super Team Czarny Dunajec

18

Pierwszy: ?

Drugi: ?

Trzeci: ?

Czwarty: ? (skip)

Niedziela 10:30 Tor A: KKC Menshanka  14 : 3  Super Team Czarny Dunajec

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Menshanka X 1 1 0 0 1 3 5 3 X 14
Super Team Czarny Dunajec 0 0 2 1 0 0 0 0 X 3

Sobota 17:00 Tor C: KKC NN1  13 : 2  Super Team Czarny Dunajec

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 3 1 0 4 3 1 0 X 13
Super Team Czarny Dunajec 0 0 0 1 0 0 0 1 X 2

Sobota 8:00 Tor C: Super Team Czarny Dunajec  4 : 9  PolCan Nowy Targ

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 1 0 2 0 0 0 X 4
PolCan Nowy Targ 0 2 0 1 0 2 1 3 X 9

Piątek 10:30 Tor B: KKC Vector  8 : 6  Super Team Czarny Dunajec

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector 0 2 2 1 2 1 0 0 X 8
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 0 0 0 0 4 1 X 6