Piątek 29 marca

1. runda

Tor A: KKC Przekrój  3 : 9  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 0 0 1 0 2 0 X 3
KKC Trzy Kropki 1 1 1 3 0 1 0 2 X 9

Tor B: PolCan Nowy Targ  5 : 8  KKC Łómenszanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
PolCan Nowy Targ 1 0 2 0 0 0 2 0 X 5
KKC Łómenszanka X 0 4 0 1 1 1 0 1 X 8

Tor C: KKC Finest Selection  11 : 3  KKC Menshanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 3 1 3 0 0 0 1 3 X 11
KKC Menshanka 0 0 0 1 1 1 0 0 X 3

1. runda

Tor A: KKC NN1  5 : 6  MCC Siła Coriolisa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
MCC Siła Coriolisa X 1 1 0 0 2 0 2 0 X 6

Tor B: KKC Vector  8 : 6  Super Team Czarny Dunajec

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector 0 2 2 1 2 1 0 0 X 8
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 0 0 0 0 4 1 X 6

Tor C: MCC Bez Endu  7 : 3  Culani Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu 1 1 1 1 0 1 0 2 X 7
Culani Culani X 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3

Oficjalne otwarcie zawodów

1. runda

Tor A: MCC Hit & Roll  7 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll 0 2 0 0 1 0 2 2 X 7
AZ Gliwice Poziomki X 2 0 0 2 0 1 0 0 X 5

Tor B: KKC 404  8 : 7  BKC Łódzki MIKST

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 0 1 1 0 3 1 0 2 X 8
BKC Łódzki MIKST X 2 0 0 3 0 0 2 0 X 7

Tor C: POS Lodołamacze  5 : 9  POS Łódź Łódzki Mix

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze 0 1 0 0 1 1 0 2 X 5
POS Łódź Łódzki Mix X 2 0 3 2 0 0 2 0 X 9

2. runda, miejsca 7 do 12

Tor A: MCC Hit & Roll  4 : 10  KKC 404

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll X 0 0 2 0 1 0 0 1 X 4
KKC 404 1 1 0 3 0 3 2 0 X 10

Tor B: KKC NN1  3 : 7  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 0 0 0 0 0 1 2 0 X 3
AZ Gliwice Poziomki 0 0 2 3 1 0 0 1 X 7

Tor C: MCC Siła Coriolisa  8 : 5  BKC Łódzki MIKST

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 2 0 0 2 0 4 X 8
BKC Łódzki MIKST 0 0 0 1 2 0 2 0 X 5

2. runda, miejsca 1 do 6

Tor A: MCC Bez Endu  7 : 5  POS Łódź Łódzki Mix

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 0 1 0 4 0 0 2 0 X 7
POS Łódź Łódzki Mix 0 0 3 0 0 1 0 1 X 5

Tor B: KKC Finest Selection  7 : 6  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 3 1 1 2 0 0 X 7
KKC Trzy Kropki 1 1 0 0 0 0 3 1 X 6

Tor C: KKC Łómenszanka  7 : 4  KKC Vector

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 2 1 1 0 1 0 1 1 X 7
KKC Vector 0 0 0 2 0 2 0 0 X 4

Sobota 30 marca

2. runda, miejsca 13 do 18

Tor A: POS Lodołamacze  2 : 6  Culani Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 1 0 0 0 0 1 0 0 X 2
Culani Culani 0 1 1 1 1 0 1 1 X 6

Tor B: KKC Przekrój  5 : 3  KKC Menshanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 1 1 0 1 1 1 X 5
KKC Menshanka 1 1 0 0 1 0 0 0 X 3

Tor C: Super Team Czarny Dunajec  4 : 9  PolCan Nowy Targ

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 1 0 2 0 0 0 X 4
PolCan Nowy Targ 0 2 0 1 0 2 1 3 X 9

3. runda, miejsca 1 do 6

Tor A: MCC Siła Coriolisa  8 : 2  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 1 1 1 2 0 0 2 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 0 0 0 1 1 0 0 X 2

Tor B: KKC Łómenszanka  2 : 12  MCC Bez Endu

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 0 0 1 0 1 0 0 0 X 2
MCC Bez Endu 1 0 0 4 0 2 4 1 X 12

Tor C: KKC Finest Selection  6 : 4  KKC 404

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 2 0 1 0 2 1 0 X 6
KKC 404 3 0 0 0 0 0 0 1 X 4

3. runda, miejsca 7 do 14

Tor A: AZ Gliwice Poziomki  22 : 0  PolCan Nowy Targ

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZ Gliwice Poziomki X 1 2 3 3 3 3 4 3 X 22
PolCan Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0

Tor B: POS Łódź Łódzki Mix  12 : 3  Culani Culani

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 4 1 0 3 2 2 0 0 X 12
Culani Culani 0 0 1 0 0 0 1 1 X 3

Tor C: KKC Vector  11 : 4  MCC Hit & Roll

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 1 0 2 2 0 3 X 11
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 1 0 X 4

Tor D: KKC Przekrój  1 : 16  BKC Łódzki MIKST

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1
BKC Łódzki MIKST 1 0 3 3 3 2 3 1 X 16

3. runda, miejsca 15 do 18

Tor B: POS Lodołamacze  11 : 3  KKC Menshanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 3 5 0 1 0 1 1 X 11
KKC Menshanka 1 0 0 1 0 1 0 0 X 3

Tor C: KKC NN1  13 : 2  Super Team Czarny Dunajec

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 3 1 0 4 3 1 0 X 13
Super Team Czarny Dunajec 0 0 0 1 0 0 0 1 X 2

4. runda, miejsca 1 do 2

Tor A: MCC Bez Endu  4 : 10  KKC Finest Selection

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 2 2 0 0 0 0 0 0 X 4
KKC Finest Selection 0 0 2 3 2 1 1 1 X 10

Spotkanie wieczorne w "Karczmie Na Rogu" :-)

Niedziela 31 marca

4. runda, miejsca 3 do 10

Tor A: KKC 404  10 : 2  KKC Łómenszanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 X 2 1 3 0 1 1 2 0 X 10
KKC Łómenszanka 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Tor B: BKC Łódzki MIKST  2 : 12  KKC NN1

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Łódzki MIKST X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC NN1 0 1 1 0 3 1 2 4 X 12

Tor C: MCC Siła Coriolisa  4 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4
AZ Gliwice Poziomki 0 2 2 0 1 0 0 0 X 5

Tor D: POS Łódź Łódzki Mix  6 : 2  KKC Vector

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 0 1 0 1 2 1 1 0 X 6
KKC Vector 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

4. runda, miejsca 11 do 18

Tor A: KKC Menshanka  14 : 3  Super Team Czarny Dunajec

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Menshanka X 1 1 0 0 1 3 5 3 X 14
Super Team Czarny Dunajec 0 0 2 1 0 0 0 0 X 3

Tor B: Culani Culani  10 : 7  MCC Hit & Roll

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Culani Culani X 2 0 1 0 2 3 0 2 X 10
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 4 0 X 7

Tor C: KKC Przekrój  9 : 6  PolCan Nowy Targ

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 3 3 1 1 0 1 X 9
PolCan Nowy Targ 2 2 0 0 0 0 2 0 X 6

Tor D: POS Lodołamacze  2 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 1 0 0 0 0 0 1 X 2
KKC Trzy Kropki 1 0 1 1 1 2 1 0 X 7

Runda finałowa, miejsca 1 do 8

Tor A: KKC NN1  5 : 7  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 0 0 1 0 2 1 0 X 5
KKC Trzy Kropki 0 2 0 0 2 0 0 3 X 7

Tor B: KKC Finest Selection  5 : 4  AZ Gliwice Poziomki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 1 1 0 2 0 1 X 5
AZ Gliwice Poziomki 2 0 0 0 1 0 1 0 X 4

Tor C: POS Łódź Łódzki Mix  2 : 16  KKC 404

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC 404 0 2 3 0 4 3 3 1 X 16

Tor D: MCC Bez Endu  9 : 5  MCC Siła Coriolisa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 1 2 0 3 2 0 1 0 X 9
MCC Siła Coriolisa 0 0 1 0 0 1 0 3 X 5

Oficjalne zakończenie zawodów i wręczenie nagród