Piątek 23 marca

1. runda

Tor A: KKC +-  8 : 6  MCC Team Kornel

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC +- 0 2 1 0 2 1 0 2 X 8
MCC Team Kornel X 2 0 0 1 0 0 3 0 X 6

1. runda

Tor A: KKC Trzy Kropki  15 : 2  ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Trzy Kropki 3 1 4 0 3 1 2 1 X 15
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 0 0 2 0 0 0 0 X 2

Tor B: MCC NOX  5 : 12  POS Łódź FAZI

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC NOX X 1 0 1 1 0 2 0 0 X 5
POS Łódź FAZI 0 5 0 0 3 0 2 2 X 12

Tor D: MCC Broken Brooms  10 : 3  MCC Siła Coriolisa

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 2 1 0 2 2 2 1 0 X 10
MCC Siła Coriolisa 0 0 2 0 0 0 0 1 X 3

Tor Termy Chochołowskie: KKC Mieszanka  6 : 9  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mieszanka 0 0 0 1 0 3 1 1 X 6
KKC Smog B X 2 1 2 0 4 0 0 0 X 9

Oficjalne otwarcie zawodów

1. runda

Tor A: KKC NN1  11 : 4  MCC Plan B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 0 4 0 3 0 2 1 1 X 11
MCC Plan B X 1 0 2 0 1 0 0 0 X 4

Tor B: KKC 4Fun Team  12 : 4  MCC Kozlovsky Family

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team 0 4 4 0 2 0 2 0 X 12
MCC Kozlovsky Family X 1 0 0 1 0 1 0 1 X 4

Tor D: KSW Curlusy Baniate  6 : 0  KK Daruma KK Daruma

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KSW Curlusy Baniate X 1 1 2 2 0 0 X X X 6
KK Daruma KK Daruma 0 0 0 0 0 0 X X X 0

Tor Termy Chochołowskie: KKC Vetiver  3 : 8  ŚKC K & B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vetiver X 1 0 0 0 2 0 0 0 X 3
ŚKC K & B 0 1 1 0 0 3 2 1 X 8

2. runda, miejsca 9 do 12

Tor B: MCC Team Kornel  3 : 10  KKC Vetiver

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Team Kornel X 0 0 1 0 1 0 1 0 X 3
KKC Vetiver 1 2 0 3 0 2 0 2 X 10

Tor D: KKC +-  7 : 3  KKC Mieszanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC +- X 2 0 0 2 0 0 2 1 X 7
KKC Mieszanka 0 1 1 0 1 0 0 0 X 3

2. runda, miejsca 1 do 8

Tor A: POS Łódź FAZI  9 : 1  KSW Curlusy Baniate

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 3 1 1 0 1 1 2 X X 9
KSW Curlusy Baniate 0 0 0 1 0 0 0 X X 1

Tor B: MCC Broken Brooms  3 : 11  KKC NN1

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 2 0 1 0 0 0 0 X X 3
KKC NN1 0 2 0 1 2 2 4 X X 11

Tor D: ŚKC K & B  12 : 2  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 4 0 1 1 0 2 2 2 X 12
KKC Smog B 0 1 0 0 1 0 0 0 X 2

Tor Termy Chochołowskie: KKC Trzy Kropki  5 : 7  KKC 4Fun Team

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Trzy Kropki X 0 1 2 0 0 1 0 1 X 5
KKC 4Fun Team 3 0 0 1 1 0 2 0 X 7

2. runda, miejsca 13 do 14

Tor A: KK Daruma KK Daruma  0 : 6  MCC NOX

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KK Daruma KK Daruma X 0 0 0 0 X X X X X 0
MCC NOX 1 1 2 2 X X X X X 6

Sobota 24 marca

3. runda, miejsca 9 do 16

Tor A: MCC Siła Coriolisa  11 : 2  KKC Smog B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 2 0 0 3 1 1 4 0 X 11
KKC Smog B 0 1 1 0 0 0 0 0 X 2

Tor B: ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento  15 : 3  KKC Mieszanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 1 2 2 4 3 0 3 X 15
KKC Mieszanka 2 0 0 0 0 0 1 0 X 3

Tor D: MCC Plan B  10 : 5  MCC Team Kornel

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Plan B X 0 2 0 0 5 0 2 1 X 10
MCC Team Kornel 1 0 1 1 0 2 0 0 X 5

Tor Termy Chochołowskie: MCC Broken Brooms  4 : 8  KSW Curlusy Baniate

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 1 0 1 0 0 0 0 2 X 4
KSW Curlusy Baniate 0 2 0 1 1 1 3 0 X 8

3. runda, miejsca 1 do 8

Tor A: ŚKC K & B  6 : 9  KKC NN1

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 1 0 1 1 0 1 0 2 X 6
KKC NN1 0 3 0 0 1 0 5 0 X 9

Tor B: KKC +-  12 : 5  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC +- X 1 2 4 0 2 1 2 0 X 12
KKC Trzy Kropki 0 0 0 2 0 0 0 3 X 5

Tor D: KKC Vetiver  8 : 4  MCC NOX

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vetiver X 1 0 4 0 1 2 0 0 X 8
MCC NOX 0 1 0 0 0 0 1 2 X 4

Tor Termy Chochołowskie: POS Łódź FAZI  5 : 6  KKC 4Fun Team

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 3 0 0 0 0 1 1 0 X 5
KKC 4Fun Team 0 0 1 3 1 0 0 1 X 6

4. runda, miejsca 17 do 18

Tor A: KK Daruma KK Daruma  0 : 6  KKC Mieszanka

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KK Daruma KK Daruma X 0 0 0 0 X X X X X 0
KKC Mieszanka 1 1 2 2 X X X X X 6

4. runda, miejsca 9 do 16

Tor A: MCC NOX  9 : 3  MCC Broken Brooms

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC NOX X 1 0 3 1 2 1 0 1 X 9
MCC Broken Brooms 0 1 0 0 0 0 2 0 X 3

Tor B: KKC Smog B  5 : 7  MCC Team Kornel

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 0 1 1 1 0 1 1 0 X 5
MCC Team Kornel 3 0 0 0 1 0 0 3 X 7

Tor D: KKC Trzy Kropki  15 : 2  MCC Kozlovsky Family

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Trzy Kropki X 4 3 1 0 2 2 0 3 X 15
MCC Kozlovsky Family 0 0 0 1 0 0 1 0 X 2

Tor Termy Chochołowskie: ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento  5 : 13  MCC Plan B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 0 0 2 0 0 3 0 X 5
MCC Plan B 5 1 1 0 1 2 0 3 X 13

4. runda, miejsca 1 do 8

Tor A: POS Łódź FAZI  4 : 12  KKC Vetiver

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 1 0 0 0 0 2 0 1 X 4
KKC Vetiver 0 3 2 3 3 0 1 0 X 12

Tor B: MCC Siła Coriolisa  4 : 12  KSW Curlusy Baniate

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 2 0 0 1 0 0 0 1 X 4
KSW Curlusy Baniate 0 3 1 0 4 3 1 0 X 12

Tor D: KKC 4Fun Team  9 : 5  ŚKC K & B

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 5 0 2 0 2 0 0 0 X 9
ŚKC K & B 0 0 0 1 0 1 1 2 X 5

Tor Termy Chochołowskie: KKC NN1  5 : 2  KKC +-

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 1 1 1 1 0 0 0 X 5
KKC +- 0 0 0 0 0 1 0 1 X 2

Biesiada i pląsy w "Karczmie Na Rogu" :-)

Niedziela 25 marca

5. runda, miejsca 17 do 18

Tor A: KKC Smog B  6 : 0  KK Daruma KK Daruma

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 1 1 2 2 X X X X X 6
KK Daruma KK Daruma 0 0 0 0 X X X X X 0

5. runda, miejsca 9 do 16

Tor A: KKC Mieszanka  6 : 0  MCC Kozlovsky Family

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mieszanka X 1 1 2 2 X X X X X 6
MCC Kozlovsky Family 0 0 0 0 X X X X X 0

Tor B: MCC Plan B  4 : 7  MCC NOX

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Plan B X 1 1 0 2 0 0 0 0 X 4
MCC NOX 0 0 1 0 2 1 1 2 X 7

Tor D: MCC Siła Coriolisa  1 : 13  ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 0 0 1 0 0 0 X 1
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento 1 2 3 1 0 3 2 1 X 13

Tor Termy Chochołowskie: MCC Broken Brooms  8 : 12  MCC Team Kornel

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 0 2 0 0 0 2 4 0 X 8
MCC Team Kornel 1 0 3 3 2 0 0 3 X 12

5. runda, miejsca 1 do 8

Tor A: KKC Vetiver  9 : 4  KKC +-

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vetiver X 0 3 0 1 0 3 0 2 X 9
KKC +- 2 0 0 0 1 0 1 0 X 4

Tor B: ŚKC K & B  13 : 4  POS Łódź FAZI

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 3 0 3 0 0 0 3 4 X 13
POS Łódź FAZI 0 1 0 1 1 1 0 0 X 4

Tor D: KKC NN1  6 : 4  KKC 4Fun Team

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 2 0 0 1 0 2 0 X 6
KKC 4Fun Team 0 0 0 0 0 1 0 3 X 4

Tor Termy Chochołowskie: KSW Curlusy Baniate  5 : 5  KKC Trzy Kropki

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KSW Curlusy Baniate X 0 0 0 1 0 1 1 2 X 5
KKC Trzy Kropki 1 0 1 0 3 0 0 0 X 5

Runda finałowa, miejsca 1 do 8

Tor A: KKC 4Fun Team  5 : 7  KSW Curlusy Baniate

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 1 0 0 0 1 0 2 1 X 5
KSW Curlusy Baniate 0 1 2 1 0 3 0 0 X 7

Tor B: KKC NN1  13 : 3  KKC Vetiver

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 3 1 0 3 0 4 1 1 X 13
KKC Vetiver 0 0 1 0 2 0 0 0 X 3

Tor D: ŚKC K & B  5 : 6  KKC +-

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 0 0 2 0 0 2 0 1 X 5
KKC +- 1 2 0 1 1 0 1 0 X 6

Tor Termy Chochołowskie: ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento  4 : 9  MCC NOX

Drużyna H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 0 0 1 0 3 0 0 X 4
MCC NOX 1 2 2 0 1 0 2 1 X 9

Oficjalne zakończenie zawodów i wręczenie pucharu