Zaczynamy już w piątek!

Dodano 19 marca 2018 15:59

Już w najbliższy piątek rozpocznie się 3. Podhalański Turniej Curlingowy o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. W tegorocznej edycji udział weźmie 18 drużyn, listę uczestników oraz szczegółowy plan można znaleźć tu: http://turniej.curlingpodtatra...

Pierwsza runda jest podzielona na trzy kolejki, które rozpoczną się o godz. 8:00, 10:30 i 13:00. Harmonogram tej rundy przedstawia się następująco:

godz. 8:00

Tor A: KKC +- - MCC Team Kornel

godz. 10:30

Tor A: KKC Trzy Kropki - ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento

Tor B: MCC NOX - POS Łódź FAZI

Tor Termy Chochołowskie: KKC Mieszanka - KKC Smog B

Tor D: MCC Broken Brooms - MCC Siła Coriolisa

godz. 13:00

Tor A: KKC NN1 - MCC Plan B

Tor B: KKC 4Fun Team - MCC Kozlovsky Family

Tor Termy Chochołowskie: KKC Vetiver - ŚKC K & B

Tor D: KSW Curlusy Baniate - KK Daruma KK Daruma


Szczegółowe informacje o zakwaterowaniu i wyżywieniu wysłaliśmy Wam mailem. Koszt noclegu w szkole to 38 złotych za osobę za noc. Opłatę za nocleg należy uiścić w biurze podczas rejestracji. W miarę możliwości prosimy o wyliczoną kwotę. W biurze będzie także pobierana zwrotna kaucja za klucz do pokoju lub szafki w szatni ? w wysokości 10 zł za każdy z nich. Zgodnie ze zgłoszeniami przekazanymi w formularzach i wiadomościach, dla osób chętnych zagwarantowana jest dostępność śniadań i obiadów. Śniadania zorganizowane będą, wzorem ubiegłego roku, w stołówce szkolnej ? w sobotę i niedzielę w godz. 7:00 ? 9:00. Koszt jednego śniadania to 10 zł od osoby, płatny w biurze. Obiady dostępne będą natomiast od piątku do niedzieli w ?Karczmie na Rogu? w postaci ?dania dnia? (zupa, drugie danie i napój). Płatność za obiad bezpośrednio w ?Karczmie?.

Biuro zawodów będzie czynne przy lodowisku, w miarę możliwości przez cały czas trwania turnieju. Tutaj oprócz zarejestrowania będzie można uzyskać wszelkie informacje, dokonać opłat gotówkowych za noclegi, śniadania oraz otrzymać niespodziankę. Prosimy o zgłaszanie się do biura co najmniej na 40 minut przed rozpoczęciem swojej pierwszej kolejki.

W razie pytań, wątpliwości i innych sprawach związanych z zawodami prosimy kierować wiadomości na adres mailowy: info@curlingpodtatrami.pl .

Do zobaczenia w piątek! 


Informacje organizacyjne dla uczestników

Dodano 22 lutego 2018 08:57

Dziękujemy za zgłoszenie na 3. Podhalański Turniej Curlingowy o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec, który odbędzie się w dniach 23-25 marca. Tym samym potwierdzamy przyjęcie Waszej drużyny do grona uczestników! Listę zespołów można już znaleźć na stronie Turnieju: turniej.curlingpodtatrami.pl. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc, więc nie wykluczamy, że stawkę uzupełnią kolejne ekipy.

Rozgrywki:

Harmonogram rozgrywek i regulamin zawodów jeszcze opracowujemy, oczekując także na ostateczne potwierdzenie liczby uczestniczących drużyn. Przypominamy, że podstawowe założenia pozostają aktualne, to jest 8-endowe mecze z pomiarem czasu w szwajcarskim systemie rozgrywek. Na trzy najlepsze zespoły oczekują wyjątkowe podhalańskie ciupagi, a na zwycięzców także Puchar Wójta Gminy!

Spotkanie integracyjne:

Oprócz sportowych emocji równie ważna jest dla nas Wasza dobra zabawa. Dlatego zawodników biorących udział w Curlingu pod Tatrami zapraszamy do "Karczmy Na Rogu" w sobotę 24 marca od godziny 20 do 2 w nocy. W menu na wieczór przewidujemy przystawkę (moskol z masłem czosnkowym i mini sałatką), danie główne (stek ze schabu z kością, ziemniaki opiekane, duszoną włoską kapustę z koprem) oraz napoje i zimną płytę. Czekać na Was będzie także miejsce do tańca. 

W ramach opłaty wpisowej zapewniamy bezpłatny wstęp dla czterech osób. Jeśli ktoś z Was chciałby przyjść w większym składzie, z osobą towarzyszącą czy rodziną, prosimy o informację do 19 marca włącznie (poniedziałek). Opłata za dodatkową osobę wynosi 40 zł, wpłaty będziemy zbierać już na miejscu w biurze zawodów. Prosimy również o informację jeśli ktoś z Was jest wegetarianinem lub weganinem - przekażemy ją w celu przygotowania odpowiedniego dania.


Zakwaterowanie:

Dla drużyn, które w formularzu zaznaczyły opcję "Nocleg" przygotujemy miejsca w bazie noclegowej na 1. piętrze Szkoły Podstawowej. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem i toaletą. Dostępne są pokoje 2-, 3- i 4-osobowe. Koszt noclegu to 38 zł za osobę za noc. 
W przypadku informacji dotyczących noclegu, takich jak np. wcześniejszy przyjazd lub późniejszy wyjazd, wspólne zakwaterowanie z innymi uczestnikami turnieju lub chęć zakwaterowania osób towarzyszących, prosimy Was o kontakt mailowy. Domyślnie zakładamy pobyt zgłoszonej liczby zawodników na dwie noce, to jest piątek/sobota i sobota/niedziela. 
Jeśli nie zaznaczyliście opcji "Nocleg", a chcielibyście skorzystać z tej możliwości, jest to oczywiście możliwe - prosimy o kontakt.

Wyżywienie:

Dla drużyn, które zaznaczyły opcję "Wyżywienie" zapewnimy obiady we współpracy z "Karczmą na Rogu". Koszt posiłku (zupa, drugie danie, napój) to 14 zł za osobę. Na temat dostępności śniadań prowadzimy jeszcze rozmowy.


Relaks w Chochołowskich Termach:

Abyście mogli się zrelaksować i zregenerować między meczami, wspólnie z Partnerem Wydarzenia - Chochołowskimi Termami - przygotowaliśmy dla Was specjalne wejściówki. Pojedynczy voucher umożliwia wykupienie w kasie Term jednorazowego wejścia dla jednej osoby bez ograniczenia czasowego w cenie 40 zł. W jego ramach można skorzystać z dostępu do strefy basenowej i leczniczej. Kompleks położony jest o około 15 minut jazdy samochodem od lodowiska. Więcej o samych obiekcie znajdziecie na: www.chocholowskietermy.pl. Na uczestników turnieju będzie czekało 10 wejściówek - pytajcie o nie w biurze zawodów (kto pierwszy, ten lepszy) i nie zapomnijcie spakować strojów kąpielowych!

Opłata wpisowa:

Potwierdzeniem Waszej chęci uczestnictwa w 3. Podhalańskim Turnieju Curlingowym będzie wpłata opłaty wpisowej w wysokości 500 zł na konto Krakowskiego Klubu Curlingowego do dnia 28 lutego. Dane do przelewu to:

Krakowski Klub Curlingowy
ul. Palacha 5/4, 31-325 Kraków
Numer konta: 11 1750 0012 0000 0000 2710 9853
W tytule przelewu prosimy wpisać: 3PTC ? nazwa drużyny

We wszelkich sprawach związanych z zawodami możesz się z nami skontaktować. Uwagi, sugestie, propozycje prosimy kierować na adres mailowy: info@curlingpodtatrami.pl .


Bankiet

Dodano 15 lutego 2018 17:18

Oprócz sportowych emocji, równie ważna jest dla nas Wasza dobra zabawa. Dlatego zawodników biorących udział w Curlingu pod Tatrami zapraszamy do Karczmy "Na Rogu" w Czarnym Dunajcu w sobotę 24 marca od godz. 20.00 do 2.00. Czekać na Was będzie poczęstunek (przystawka, zimne przekąski, danie gorące i napoje) oraz miejsce do tańca. 

W ramach opłaty wpisowej zapewniamy wstęp dla 4 osób. Jeśli ktoś z Was chciałby przyjść z dodatkową osobą towarzyszącą, prosimy koniecznie o INFORMACJĘ DO 19 MARCA (poniedziałek). Opłata za dodatkową osobę wynosi 40 zł, płatne w biurze zawodów. Prosimy również o informację jeśli ktoś jest wegetarianinem.

Karczma na Rogu położona jest ok. 200 m od lodowiska, jej adres to: Czarny Dunajec, ul. Mościckiego 7A.


Lista startowa

Dodano 15 lutego 2018 16:59

Publikujemy listę drużyn, które zgłosiły się do tej pory do udziału w 2. Podhalańskim Turnieju Par Mieszanych. Znajdziecie ją powyżej w zakładce "Drużyny". Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, jeśli ktoś z was chciałby jeszcze dołączyć do tego grona - formularz zapisu nadal działa :) Zapraszamy!


Więcej informacji organizacyjnych opublikujemy wkrótce.


Zbliża się II edycja Curlingu pod Tatrami

Dodano 12 grudnia 2017 12:58

W Czarnym Dunajcu czeka na Was szereg wydarzeń umożliwiających treningi, dobrą zabawę oraz współzawodnictwo w turniejach. Zaczniemy od 2. Podhalańskiego Turnieju Par Mieszanych o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec,  następnie zachęcamy do udziału w obozie curlingowym, a bezpośrednio po nim w 3. Podhalańskim Turnieju Curlingowym o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. W międzyczasie udostępnimy Wam tory, abyściemogli jak najlepiej wykorzystać dostępność infrastruktury i szlifować swoje umiejętności.

Termin całego wydarzenia to 5-25 marca 2018 r. Terminy poszczególnych wydarzeń to:

  • 2. Podhalański Turniej Par Mieszanych (max. 24 pary) -> 9-11 marca
  • obóz sportowy -> 20-22 marca
  • 3. Podhalański Turniej Curlingowy (max. 24 zespoły) -> 23-25 marca

Przyjmowanie zgłoszeń na turnieje i obóz rozpoczniemy 15 grudnia.

Zapraszamy!