Teams

AZ Gliwice Poziomki

4

First: Joanna Waryszak

Second: Magdalena Dumanowska

Third: Jakub Hawryszków

Fourth: Karolina Startek (skip)

Sunday 14:00 Sheet B: KKC Finest Selection  5 : 4  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 1 1 0 2 0 1 X 5
AZ Gliwice Poziomki 2 0 0 0 1 0 1 0 X 4

Sunday 8:00 Sheet C: MCC Siła Coriolisa  4 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4
AZ Gliwice Poziomki 0 2 2 0 1 0 0 0 X 5

Saturday 13:30 Sheet A: AZ Gliwice Poziomki  22 : 0  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZ Gliwice Poziomki X 1 2 3 3 3 3 4 3 X 22
PolCan Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0

Friday 16:30 Sheet B: KKC NN1  3 : 7  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 0 0 0 0 0 1 2 0 X 3
AZ Gliwice Poziomki 0 0 2 3 1 0 0 1 X 7

Friday 13:15 Sheet A: MCC Hit & Roll  7 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll 0 2 0 0 1 0 2 2 X 7
AZ Gliwice Poziomki X 2 0 0 2 0 1 0 0 X 5

BCA #StoyanPetrov

First: Stoyan Margarita

Second: Stoyan Maxim

Third: Petrova Polina

Fourth: Petrov Pavel (skip)

Alternate: -

BKC Łódzki MIKST

13

First: Alicja Jaros

Second: Jakub Bartczak

Third: Martyna Szymanowska

Fourth: Kacper Dyderski (skip)

Sunday 8:00 Sheet B: BKC Łódzki MIKST  2 : 12  KKC NN1

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Łódzki MIKST X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC NN1 0 1 1 0 3 1 2 4 X 12

Saturday 13:30 Sheet D: KKC Przekrój  1 : 16  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1
BKC Łódzki MIKST 1 0 3 3 3 2 3 1 X 16

Friday 16:30 Sheet C: MCC Siła Coriolisa  8 : 5  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 2 0 0 2 0 4 X 8
BKC Łódzki MIKST 0 0 0 1 2 0 2 0 X 5

Friday 13:15 Sheet B: KKC 404  8 : 7  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 0 1 1 0 3 1 0 2 X 8
BKC Łódzki MIKST X 2 0 0 3 0 0 2 0 X 7

Culani Culani

10

First: Piotr Stasiuk

Second: Jarosław Gosz

Third: Maciej Karaś (skip)

Fourth: Agnieszka Kachel

Alternate: Krzysztof Balcerzak

Sunday 10:30 Sheet B: Culani Culani  10 : 7  MCC Hit & Roll

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Culani Culani X 2 0 1 0 2 3 0 2 X 10
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 4 0 X 7

Saturday 13:30 Sheet B: POS Łódź Łódzki Mix  12 : 3  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 4 1 0 3 2 2 0 0 X 12
Culani Culani 0 0 1 0 0 0 1 1 X 3

Saturday 8:00 Sheet A: POS Lodołamacze  2 : 6  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 1 0 0 0 0 1 0 0 X 2
Culani Culani 0 1 1 1 1 0 1 1 X 6

Friday 10:30 Sheet C: MCC Bez Endu  7 : 3  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu 1 1 1 1 0 1 0 2 X 7
Culani Culani X 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3

KKC 404

2

First: Michał Zakrzewski

Second: Arkadiusz Polak

Third: Aleksandra Bigosińska

Fourth: Łukasz Pryczkat (skip)

Sunday 14:00 Sheet C: POS Łódź Łódzki Mix  2 : 16  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC 404 0 2 3 0 4 3 3 1 X 16

Sunday 8:00 Sheet A: KKC 404  10 : 2  KKC Łómenszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 X 2 1 3 0 1 1 2 0 X 10
KKC Łómenszanka 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Saturday 11:00 Sheet C: KKC Finest Selection  6 : 4  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 2 0 1 0 2 1 0 X 6
KKC 404 3 0 0 0 0 0 0 1 X 4

Friday 16:30 Sheet A: MCC Hit & Roll  4 : 10  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll X 0 0 2 0 1 0 0 1 X 4
KKC 404 1 1 0 3 0 3 2 0 X 10

Friday 13:15 Sheet B: KKC 404  8 : 7  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 0 1 1 0 3 1 0 2 X 8
BKC Łódzki MIKST X 2 0 0 3 0 0 2 0 X 7

KKC Finest Selection

1

First: Monika Rodak

Second: Magdalena Wróbel

Third: Łukasz Wilczek

Fourth: Marcin Marek (skip)

Alternate: Michał Chudziński

Sunday 14:00 Sheet B: KKC Finest Selection  5 : 4  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 1 1 0 2 0 1 X 5
AZ Gliwice Poziomki 2 0 0 0 1 0 1 0 X 4

Saturday 17:00 Sheet A: MCC Bez Endu  4 : 10  KKC Finest Selection

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 2 2 0 0 0 0 0 0 X 4
KKC Finest Selection 0 0 2 3 2 1 1 1 X 10

Saturday 11:00 Sheet C: KKC Finest Selection  6 : 4  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 2 0 1 0 2 1 0 X 6
KKC 404 3 0 0 0 0 0 0 1 X 4

Friday 19:00 Sheet B: KKC Finest Selection  7 : 6  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 3 1 1 2 0 0 X 7
KKC Trzy Kropki 1 1 0 0 0 0 3 1 X 6

Friday 8:00 Sheet C: KKC Finest Selection  11 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 3 1 3 0 0 0 1 3 X 11
KKC Menshanka 0 0 0 1 1 1 0 0 X 3

KKC Łómenszanka

11

First: Irina Łozińska

Second: Aleksandra Sikora

Third: Barbara Ryś

Fourth: Marlena Nowaczyk (skip)

Alternate: Magdalena Kawecka

Sunday 8:00 Sheet A: KKC 404  10 : 2  KKC Łómenszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 X 2 1 3 0 1 1 2 0 X 10
KKC Łómenszanka 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Saturday 11:00 Sheet B: KKC Łómenszanka  2 : 12  MCC Bez Endu

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 0 0 1 0 1 0 0 0 X 2
MCC Bez Endu 1 0 0 4 0 2 4 1 X 12

Friday 19:00 Sheet C: KKC Łómenszanka  7 : 4  KKC Vector

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 2 1 1 0 1 0 1 1 X 7
KKC Vector 0 0 0 2 0 2 0 0 X 4

Friday 8:00 Sheet B: PolCan Nowy Targ  5 : 8  KKC Łómenszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
PolCan Nowy Targ 1 0 2 0 0 0 2 0 X 5
KKC Łómenszanka X 0 4 0 1 1 1 0 1 X 8

KKC Menshanka

15

First: Vladimir Lezhnenko

Second: Tomasz Pieczka

Third: Wojciech Tomsia

Fourth: Grzegorz Konieczny (skip)

Alternate: Jaroslaw Olejarczyk

Sunday 10:30 Sheet A: KKC Menshanka  14 : 3  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Menshanka X 1 1 0 0 1 3 5 3 X 14
Super Team Czarny Dunajec 0 0 2 1 0 0 0 0 X 3

Saturday 17:00 Sheet B: POS Lodołamacze  11 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 3 5 0 1 0 1 1 X 11
KKC Menshanka 1 0 0 1 0 1 0 0 X 3

Saturday 8:00 Sheet B: KKC Przekrój  5 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 1 1 0 1 1 1 X 5
KKC Menshanka 1 1 0 0 1 0 0 0 X 3

Friday 8:00 Sheet C: KKC Finest Selection  11 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 3 1 3 0 0 0 1 3 X 11
KKC Menshanka 0 0 0 1 1 1 0 0 X 3

KKC NN1

8

First: Sebastian Chojnacki

Second: Krzysztof Bąk

Third: Arkadiusz Solecki

Fourth: Krzysztof Kawecki (skip)

Sunday 14:00 Sheet A: KKC NN1  5 : 7  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 0 0 1 0 2 1 0 X 5
KKC Trzy Kropki 0 2 0 0 2 0 0 3 X 7

Sunday 8:00 Sheet B: BKC Łódzki MIKST  2 : 12  KKC NN1

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Łódzki MIKST X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC NN1 0 1 1 0 3 1 2 4 X 12

Saturday 17:00 Sheet C: KKC NN1  13 : 2  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 3 1 0 4 3 1 0 X 13
Super Team Czarny Dunajec 0 0 0 1 0 0 0 1 X 2

Friday 16:30 Sheet B: KKC NN1  3 : 7  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 0 0 0 0 0 1 2 0 X 3
AZ Gliwice Poziomki 0 0 2 3 1 0 0 1 X 7

Friday 10:30 Sheet A: KKC NN1  5 : 6  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
MCC Siła Coriolisa X 1 1 0 0 2 0 2 0 X 6

KKC Przekrój

12

First: Jacek Zaleski

Second: Michał Buczek

Third: Krzysztof Maciak (skip)

Fourth: Ewa Głazek

Alternate: Ela Obuchowicz

Sunday 10:30 Sheet C: KKC Przekrój  9 : 6  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 3 3 1 1 0 1 X 9
PolCan Nowy Targ 2 2 0 0 0 0 2 0 X 6

Saturday 13:30 Sheet D: KKC Przekrój  1 : 16  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1
BKC Łódzki MIKST 1 0 3 3 3 2 3 1 X 16

Saturday 8:00 Sheet B: KKC Przekrój  5 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 1 1 0 1 1 1 X 5
KKC Menshanka 1 1 0 0 1 0 0 0 X 3

Friday 8:00 Sheet A: KKC Przekrój  3 : 9  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 0 0 1 0 2 0 X 3
KKC Trzy Kropki 1 1 1 3 0 1 0 2 X 9

KKC Trzy Kropki

5

First: Daria Rejdych

Second: Paweł Biernacki

Third: Izabela Macina

Fourth: Tomasz Rejdych (skip)

Alternate: Mariusz Hajdo

Sunday 14:00 Sheet A: KKC NN1  5 : 7  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 0 0 1 0 2 1 0 X 5
KKC Trzy Kropki 0 2 0 0 2 0 0 3 X 7

Sunday 10:30 Sheet D: POS Lodołamacze  2 : 7  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 1 0 0 0 0 0 1 X 2
KKC Trzy Kropki 1 0 1 1 1 2 1 0 X 7

Saturday 11:00 Sheet A: MCC Siła Coriolisa  8 : 2  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 1 1 1 2 0 0 2 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 0 0 0 1 1 0 0 X 2

Friday 19:00 Sheet B: KKC Finest Selection  7 : 6  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 3 1 1 2 0 0 X 7
KKC Trzy Kropki 1 1 0 0 0 0 3 1 X 6

Friday 8:00 Sheet A: KKC Przekrój  3 : 9  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 0 0 1 0 2 0 X 3
KKC Trzy Kropki 1 1 1 3 0 1 0 2 X 9

KKC Vector

9

First: Michał Różycki

Second: Adam Obuchowicz

Third: Krzysztof Subik

Fourth: Michał Gieleciak (skip)

Sunday 8:00 Sheet D: POS Łódź Łódzki Mix  6 : 2  KKC Vector

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 0 1 0 1 2 1 1 0 X 6
KKC Vector 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Saturday 13:30 Sheet C: KKC Vector  11 : 4  MCC Hit & Roll

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 1 0 2 2 0 3 X 11
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 1 0 X 4

Friday 19:00 Sheet C: KKC Łómenszanka  7 : 4  KKC Vector

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 2 1 1 0 1 0 1 1 X 7
KKC Vector 0 0 0 2 0 2 0 0 X 4

Friday 10:30 Sheet B: KKC Vector  8 : 6  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector 0 2 2 1 2 1 0 0 X 8
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 0 0 0 0 4 1 X 6

MCC Bez Endu

3

First: Aneta Gęśla

Second: Aleksander Błaszak

Third: Michał Gęśla

Fourth: Kamil Gęśla (skip)

Alternate: Kinga Skorupska

Sunday 14:00 Sheet D: MCC Bez Endu  9 : 5  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 1 2 0 3 2 0 1 0 X 9
MCC Siła Coriolisa 0 0 1 0 0 1 0 3 X 5

Saturday 17:00 Sheet A: MCC Bez Endu  4 : 10  KKC Finest Selection

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 2 2 0 0 0 0 0 0 X 4
KKC Finest Selection 0 0 2 3 2 1 1 1 X 10

Saturday 11:00 Sheet B: KKC Łómenszanka  2 : 12  MCC Bez Endu

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 0 0 1 0 1 0 0 0 X 2
MCC Bez Endu 1 0 0 4 0 2 4 1 X 12

Friday 19:00 Sheet A: MCC Bez Endu  7 : 5  POS Łódź Łódzki Mix

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 0 1 0 4 0 0 2 0 X 7
POS Łódź Łódzki Mix 0 0 3 0 0 1 0 1 X 5

Friday 10:30 Sheet C: MCC Bez Endu  7 : 3  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu 1 1 1 1 0 1 0 2 X 7
Culani Culani X 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3

MCC Hit & Roll

16

First: Kuba Żukowski

Second: Maciej Krzysiak

Third: Robert Bek

Fourth: Piotr Zbyszyński (skip)

Sunday 10:30 Sheet B: Culani Culani  10 : 7  MCC Hit & Roll

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Culani Culani X 2 0 1 0 2 3 0 2 X 10
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 4 0 X 7

Saturday 13:30 Sheet C: KKC Vector  11 : 4  MCC Hit & Roll

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 1 0 2 2 0 3 X 11
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 1 0 X 4

Friday 16:30 Sheet A: MCC Hit & Roll  4 : 10  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll X 0 0 2 0 1 0 0 1 X 4
KKC 404 1 1 0 3 0 3 2 0 X 10

Friday 13:15 Sheet A: MCC Hit & Roll  7 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll 0 2 0 0 1 0 2 2 X 7
AZ Gliwice Poziomki X 2 0 0 2 0 1 0 0 X 5

MCC Siła Coriolisa

6

First: Magda Zaczkowska

Second: Urszula Kuratnik

Third: Grzegorz Sobczak

Fourth: Tomasz Tarczyński (skip)

Alternate: Agnieszka Schröder

Sunday 14:00 Sheet D: MCC Bez Endu  9 : 5  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 1 2 0 3 2 0 1 0 X 9
MCC Siła Coriolisa 0 0 1 0 0 1 0 3 X 5

Sunday 8:00 Sheet C: MCC Siła Coriolisa  4 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4
AZ Gliwice Poziomki 0 2 2 0 1 0 0 0 X 5

Saturday 11:00 Sheet A: MCC Siła Coriolisa  8 : 2  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 1 1 1 2 0 0 2 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 0 0 0 1 1 0 0 X 2

Friday 16:30 Sheet C: MCC Siła Coriolisa  8 : 5  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 2 0 0 2 0 4 X 8
BKC Łódzki MIKST 0 0 0 1 2 0 2 0 X 5

Friday 10:30 Sheet A: KKC NN1  5 : 6  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
MCC Siła Coriolisa X 1 1 0 0 2 0 2 0 X 6

PolCan Nowy Targ

17

First: Ania Gil

Second: Jolanta Lisowska-Leja

Third: Paweł Gil

Fourth: Paul Neuwelt (skip)

Sunday 10:30 Sheet C: KKC Przekrój  9 : 6  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 3 3 1 1 0 1 X 9
PolCan Nowy Targ 2 2 0 0 0 0 2 0 X 6

Saturday 13:30 Sheet A: AZ Gliwice Poziomki  22 : 0  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZ Gliwice Poziomki X 1 2 3 3 3 3 4 3 X 22
PolCan Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0

Saturday 8:00 Sheet C: Super Team Czarny Dunajec  4 : 9  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 1 0 2 0 0 0 X 4
PolCan Nowy Targ 0 2 0 1 0 2 1 3 X 9

Friday 8:00 Sheet B: PolCan Nowy Targ  5 : 8  KKC Łómenszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
PolCan Nowy Targ 1 0 2 0 0 0 2 0 X 5
KKC Łómenszanka X 0 4 0 1 1 1 0 1 X 8

POS Lodołamacze

14

First: Patryk Odziemczewski

Second: Cezary Gromek

Third: Jacek Goczoł

Fourth: Jacek Szeliga (skip)

Sunday 10:30 Sheet D: POS Lodołamacze  2 : 7  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 1 0 0 0 0 0 1 X 2
KKC Trzy Kropki 1 0 1 1 1 2 1 0 X 7

Saturday 17:00 Sheet B: POS Lodołamacze  11 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 3 5 0 1 0 1 1 X 11
KKC Menshanka 1 0 0 1 0 1 0 0 X 3

Saturday 8:00 Sheet A: POS Lodołamacze  2 : 6  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 1 0 0 0 0 1 0 0 X 2
Culani Culani 0 1 1 1 1 0 1 1 X 6

Friday 13:15 Sheet C: POS Lodołamacze  5 : 9  POS Łódź Łódzki Mix

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze 0 1 0 0 1 1 0 2 X 5
POS Łódź Łódzki Mix X 2 0 3 2 0 0 2 0 X 9

POS Łódź Łódzki Mix

7

First: Jacek Szkobel

Second: Tomasz Kijanka

Third: Tomasz Bartczak

Fourth: Tomasz Dyderski (skip)

Sunday 14:00 Sheet C: POS Łódź Łódzki Mix  2 : 16  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC 404 0 2 3 0 4 3 3 1 X 16

Sunday 8:00 Sheet D: POS Łódź Łódzki Mix  6 : 2  KKC Vector

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 0 1 0 1 2 1 1 0 X 6
KKC Vector 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Saturday 13:30 Sheet B: POS Łódź Łódzki Mix  12 : 3  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 4 1 0 3 2 2 0 0 X 12
Culani Culani 0 0 1 0 0 0 1 1 X 3

Friday 19:00 Sheet A: MCC Bez Endu  7 : 5  POS Łódź Łódzki Mix

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 0 1 0 4 0 0 2 0 X 7
POS Łódź Łódzki Mix 0 0 3 0 0 1 0 1 X 5

Friday 13:15 Sheet C: POS Lodołamacze  5 : 9  POS Łódź Łódzki Mix

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze 0 1 0 0 1 1 0 2 X 5
POS Łódź Łódzki Mix X 2 0 3 2 0 0 2 0 X 9

Super Team Czarny Dunajec

18

First: ?

Second: ?

Third: ?

Fourth: ? (skip)

Sunday 10:30 Sheet A: KKC Menshanka  14 : 3  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Menshanka X 1 1 0 0 1 3 5 3 X 14
Super Team Czarny Dunajec 0 0 2 1 0 0 0 0 X 3

Saturday 17:00 Sheet C: KKC NN1  13 : 2  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 3 1 0 4 3 1 0 X 13
Super Team Czarny Dunajec 0 0 0 1 0 0 0 1 X 2

Saturday 8:00 Sheet C: Super Team Czarny Dunajec  4 : 9  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 1 0 2 0 0 0 X 4
PolCan Nowy Targ 0 2 0 1 0 2 1 3 X 9

Friday 10:30 Sheet B: KKC Vector  8 : 6  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector 0 2 2 1 2 1 0 0 X 8
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 0 0 0 0 4 1 X 6