Table after round 1 Table after round 2 Table after round 3 Table after round 4 Table after round 5

Current table

Team M P SD ED SW EW
1 KKC Finest Selection
Monika Rodak, Magdalena Wróbel, Łukasz Wilczek, Marcin Marek, Michał Chudziński

Sunday 14:00 Sheet B: KKC Finest Selection  5 : 4  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 1 1 0 2 0 1 X 5
AZ Gliwice Poziomki 2 0 0 0 1 0 1 0 X 4

Saturday 17:00 Sheet A: MCC Bez Endu  4 : 10  KKC Finest Selection

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 2 2 0 0 0 0 0 0 X 4
KKC Finest Selection 0 0 2 3 2 1 1 1 X 10

Saturday 11:00 Sheet C: KKC Finest Selection  6 : 4  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 2 0 1 0 2 1 0 X 6
KKC 404 3 0 0 0 0 0 0 1 X 4

Friday 19:00 Sheet B: KKC Finest Selection  7 : 6  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 3 1 1 2 0 0 X 7
KKC Trzy Kropki 1 1 0 0 0 0 3 1 X 6

Friday 8:00 Sheet C: KKC Finest Selection  11 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 3 1 3 0 0 0 1 3 X 11
KKC Menshanka 0 0 0 1 1 1 0 0 X 3
Więcej informacji o drużynie
5 10 18 9 39 23
2 KKC 404
Michał Zakrzewski, Arkadiusz Polak, Aleksandra Bigosińska, Łukasz Pryczkat

Sunday 14:00 Sheet C: POS Łódź Łódzki Mix  2 : 16  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC 404 0 2 3 0 4 3 3 1 X 16

Sunday 8:00 Sheet A: KKC 404  10 : 2  KKC Łómenszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 X 2 1 3 0 1 1 2 0 X 10
KKC Łómenszanka 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Saturday 11:00 Sheet C: KKC Finest Selection  6 : 4  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 2 0 1 0 2 1 0 X 6
KKC 404 3 0 0 0 0 0 0 1 X 4

Friday 16:30 Sheet A: MCC Hit & Roll  4 : 10  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll X 0 0 2 0 1 0 0 1 X 4
KKC 404 1 1 0 3 0 3 2 0 X 10

Friday 13:15 Sheet B: KKC 404  8 : 7  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 0 1 1 0 3 1 0 2 X 8
BKC Łódzki MIKST X 2 0 0 3 0 0 2 0 X 7
Więcej informacji o drużynie
5 8 27 11 48 24
3 MCC Bez Endu
Aneta Gęśla, Aleksander Błaszak, Michał Gęśla, Kamil Gęśla, Kinga Skorupska

Sunday 14:00 Sheet D: MCC Bez Endu  9 : 5  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 1 2 0 3 2 0 1 0 X 9
MCC Siła Coriolisa 0 0 1 0 0 1 0 3 X 5

Saturday 17:00 Sheet A: MCC Bez Endu  4 : 10  KKC Finest Selection

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 2 2 0 0 0 0 0 0 X 4
KKC Finest Selection 0 0 2 3 2 1 1 1 X 10

Saturday 11:00 Sheet B: KKC Łómenszanka  2 : 12  MCC Bez Endu

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 0 0 1 0 1 0 0 0 X 2
MCC Bez Endu 1 0 0 4 0 2 4 1 X 12

Friday 19:00 Sheet A: MCC Bez Endu  7 : 5  POS Łódź Łódzki Mix

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 0 1 0 4 0 0 2 0 X 7
POS Łódź Łódzki Mix 0 0 3 0 0 1 0 1 X 5

Friday 10:30 Sheet C: MCC Bez Endu  7 : 3  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu 1 1 1 1 0 1 0 2 X 7
Culani Culani X 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3
Więcej informacji o drużynie
5 8 14 5 39 21
4 AZ Gliwice Poziomki
Joanna Waryszak, Magdalena Dumanowska, Jakub Hawryszków, Karolina Startek

Sunday 14:00 Sheet B: KKC Finest Selection  5 : 4  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 1 1 0 2 0 1 X 5
AZ Gliwice Poziomki 2 0 0 0 1 0 1 0 X 4

Sunday 8:00 Sheet C: MCC Siła Coriolisa  4 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4
AZ Gliwice Poziomki 0 2 2 0 1 0 0 0 X 5

Saturday 13:30 Sheet A: AZ Gliwice Poziomki  22 : 0  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZ Gliwice Poziomki X 1 2 3 3 3 3 4 3 X 22
PolCan Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0

Friday 16:30 Sheet B: KKC NN1  3 : 7  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 0 0 0 0 0 1 2 0 X 3
AZ Gliwice Poziomki 0 0 2 3 1 0 0 1 X 7

Friday 13:15 Sheet A: MCC Hit & Roll  7 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll 0 2 0 0 1 0 2 2 X 7
AZ Gliwice Poziomki X 2 0 0 2 0 1 0 0 X 5
Więcej informacji o drużynie
5 6 24 8 43 21
5 KKC Trzy Kropki
Daria Rejdych, Paweł Biernacki, Izabela Macina, Tomasz Rejdych, Mariusz Hajdo

Sunday 14:00 Sheet A: KKC NN1  5 : 7  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 0 0 1 0 2 1 0 X 5
KKC Trzy Kropki 0 2 0 0 2 0 0 3 X 7

Sunday 10:30 Sheet D: POS Lodołamacze  2 : 7  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 1 0 0 0 0 0 1 X 2
KKC Trzy Kropki 1 0 1 1 1 2 1 0 X 7

Saturday 11:00 Sheet A: MCC Siła Coriolisa  8 : 2  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 1 1 1 2 0 0 2 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 0 0 0 1 1 0 0 X 2

Friday 19:00 Sheet B: KKC Finest Selection  7 : 6  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 0 0 3 1 1 2 0 0 X 7
KKC Trzy Kropki 1 1 0 0 0 0 3 1 X 6

Friday 8:00 Sheet A: KKC Przekrój  3 : 9  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 0 0 1 0 2 0 X 3
KKC Trzy Kropki 1 1 1 3 0 1 0 2 X 9
Więcej informacji o drużynie
5 6 6 3 31 21
6 MCC Siła Coriolisa
Magda Zaczkowska, Urszula Kuratnik, Grzegorz Sobczak, Tomasz Tarczyński, Agnieszka Schröder

Sunday 14:00 Sheet D: MCC Bez Endu  9 : 5  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 1 2 0 3 2 0 1 0 X 9
MCC Siła Coriolisa 0 0 1 0 0 1 0 3 X 5

Sunday 8:00 Sheet C: MCC Siła Coriolisa  4 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 0 1 0 2 0 1 X 4
AZ Gliwice Poziomki 0 2 2 0 1 0 0 0 X 5

Saturday 11:00 Sheet A: MCC Siła Coriolisa  8 : 2  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 1 1 1 2 0 0 2 1 X 8
KKC Trzy Kropki 0 0 0 0 1 1 0 0 X 2

Friday 16:30 Sheet C: MCC Siła Coriolisa  8 : 5  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 2 0 0 2 0 4 X 8
BKC Łódzki MIKST 0 0 0 1 2 0 2 0 X 5

Friday 10:30 Sheet A: KKC NN1  5 : 6  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
MCC Siła Coriolisa X 1 1 0 0 2 0 2 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
5 6 5 3 31 19
7 POS Łódź Łódzki Mix
Jacek Szkobel, Tomasz Kijanka, Tomasz Bartczak, Tomasz Dyderski

Sunday 14:00 Sheet C: POS Łódź Łódzki Mix  2 : 16  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC 404 0 2 3 0 4 3 3 1 X 16

Sunday 8:00 Sheet D: POS Łódź Łódzki Mix  6 : 2  KKC Vector

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 0 1 0 1 2 1 1 0 X 6
KKC Vector 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Saturday 13:30 Sheet B: POS Łódź Łódzki Mix  12 : 3  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 4 1 0 3 2 2 0 0 X 12
Culani Culani 0 0 1 0 0 0 1 1 X 3

Friday 19:00 Sheet A: MCC Bez Endu  7 : 5  POS Łódź Łódzki Mix

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu X 0 1 0 4 0 0 2 0 X 7
POS Łódź Łódzki Mix 0 0 3 0 0 1 0 1 X 5

Friday 13:15 Sheet C: POS Lodołamacze  5 : 9  POS Łódź Łódzki Mix

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze 0 1 0 0 1 1 0 2 X 5
POS Łódź Łódzki Mix X 2 0 3 2 0 0 2 0 X 9
Więcej informacji o drużynie
5 6 1 2 34 19
8 KKC NN1
Sebastian Chojnacki, Krzysztof Bąk, Arkadiusz Solecki, Krzysztof Kawecki

Sunday 14:00 Sheet A: KKC NN1  5 : 7  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 0 0 1 0 2 1 0 X 5
KKC Trzy Kropki 0 2 0 0 2 0 0 3 X 7

Sunday 8:00 Sheet B: BKC Łódzki MIKST  2 : 12  KKC NN1

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Łódzki MIKST X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC NN1 0 1 1 0 3 1 2 4 X 12

Saturday 17:00 Sheet C: KKC NN1  13 : 2  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 3 1 0 4 3 1 0 X 13
Super Team Czarny Dunajec 0 0 0 1 0 0 0 1 X 2

Friday 16:30 Sheet B: KKC NN1  3 : 7  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 0 0 0 0 0 1 2 0 X 3
AZ Gliwice Poziomki 0 0 2 3 1 0 0 1 X 7

Friday 10:30 Sheet A: KKC NN1  5 : 6  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 0 0 0 2 0 2 0 1 X 5
MCC Siła Coriolisa X 1 1 0 0 2 0 2 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
5 4 14 6 38 21
9 KKC Vector
Michał Różycki, Adam Obuchowicz, Krzysztof Subik, Michał Gieleciak

Sunday 8:00 Sheet D: POS Łódź Łódzki Mix  6 : 2  KKC Vector

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 0 1 0 1 2 1 1 0 X 6
KKC Vector 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Saturday 13:30 Sheet C: KKC Vector  11 : 4  MCC Hit & Roll

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 1 0 2 2 0 3 X 11
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 1 0 X 4

Friday 19:00 Sheet C: KKC Łómenszanka  7 : 4  KKC Vector

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 2 1 1 0 1 0 1 1 X 7
KKC Vector 0 0 0 2 0 2 0 0 X 4

Friday 10:30 Sheet B: KKC Vector  8 : 6  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector 0 2 2 1 2 1 0 0 X 8
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 0 0 0 0 4 1 X 6
Więcej informacji o drużynie
4 4 2 -4 25 13
10 Culani Culani
Piotr Stasiuk, Jarosław Gosz, Maciej Karaś, Agnieszka Kachel, Krzysztof Balcerzak

Sunday 10:30 Sheet B: Culani Culani  10 : 7  MCC Hit & Roll

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Culani Culani X 2 0 1 0 2 3 0 2 X 10
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 4 0 X 7

Saturday 13:30 Sheet B: POS Łódź Łódzki Mix  12 : 3  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź Łódzki Mix X 4 1 0 3 2 2 0 0 X 12
Culani Culani 0 0 1 0 0 0 1 1 X 3

Saturday 8:00 Sheet A: POS Lodołamacze  2 : 6  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 1 0 0 0 0 1 0 0 X 2
Culani Culani 0 1 1 1 1 0 1 1 X 6

Friday 10:30 Sheet C: MCC Bez Endu  7 : 3  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Bez Endu 1 1 1 1 0 1 0 2 X 7
Culani Culani X 0 0 0 0 2 0 1 0 X 3
Więcej informacji o drużynie
4 4 -6 0 22 16
11 KKC Łómenszanka
Irina Łozińska, Aleksandra Sikora, Barbara Ryś, Marlena Nowaczyk, Magdalena Kawecka

Sunday 8:00 Sheet A: KKC 404  10 : 2  KKC Łómenszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 X 2 1 3 0 1 1 2 0 X 10
KKC Łómenszanka 0 0 0 0 0 0 0 2 X 2

Saturday 11:00 Sheet B: KKC Łómenszanka  2 : 12  MCC Bez Endu

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 0 0 1 0 1 0 0 0 X 2
MCC Bez Endu 1 0 0 4 0 2 4 1 X 12

Friday 19:00 Sheet C: KKC Łómenszanka  7 : 4  KKC Vector

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Łómenszanka X 2 1 1 0 1 0 1 1 X 7
KKC Vector 0 0 0 2 0 2 0 0 X 4

Friday 8:00 Sheet B: PolCan Nowy Targ  5 : 8  KKC Łómenszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
PolCan Nowy Targ 1 0 2 0 0 0 2 0 X 5
KKC Łómenszanka X 0 4 0 1 1 1 0 1 X 8
Więcej informacji o drużynie
4 4 -12 -2 19 14
12 KKC Przekrój
Jacek Zaleski, Michał Buczek, Krzysztof Maciak, Ewa Głazek, Ela Obuchowicz

Sunday 10:30 Sheet C: KKC Przekrój  9 : 6  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 3 3 1 1 0 1 X 9
PolCan Nowy Targ 2 2 0 0 0 0 2 0 X 6

Saturday 13:30 Sheet D: KKC Przekrój  1 : 16  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1
BKC Łódzki MIKST 1 0 3 3 3 2 3 1 X 16

Saturday 8:00 Sheet B: KKC Przekrój  5 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 1 1 0 1 1 1 X 5
KKC Menshanka 1 1 0 0 1 0 0 0 X 3

Friday 8:00 Sheet A: KKC Przekrój  3 : 9  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 0 0 1 0 2 0 X 3
KKC Trzy Kropki 1 1 1 3 0 1 0 2 X 9
Więcej informacji o drużynie
4 4 -16 -6 18 13
13 BKC Łódzki MIKST
Alicja Jaros, Jakub Bartczak, Martyna Szymanowska, Kacper Dyderski

Sunday 8:00 Sheet B: BKC Łódzki MIKST  2 : 12  KKC NN1

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
BKC Łódzki MIKST X 1 0 0 1 0 0 0 0 X 2
KKC NN1 0 1 1 0 3 1 2 4 X 12

Saturday 13:30 Sheet D: KKC Przekrój  1 : 16  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 1 0 0 0 0 0 0 X 1
BKC Łódzki MIKST 1 0 3 3 3 2 3 1 X 16

Friday 16:30 Sheet C: MCC Siła Coriolisa  8 : 5  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 2 0 0 2 0 4 X 8
BKC Łódzki MIKST 0 0 0 1 2 0 2 0 X 5

Friday 13:15 Sheet B: KKC 404  8 : 7  BKC Łódzki MIKST

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 404 0 1 1 0 3 1 0 2 X 8
BKC Łódzki MIKST X 2 0 0 3 0 0 2 0 X 7
Więcej informacji o drużynie
4 2 1 0 30 15
14 POS Lodołamacze
Patryk Odziemczewski, Cezary Gromek, Jacek Goczoł, Jacek Szeliga

Sunday 10:30 Sheet D: POS Lodołamacze  2 : 7  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 1 0 0 0 0 0 1 X 2
KKC Trzy Kropki 1 0 1 1 1 2 1 0 X 7

Saturday 17:00 Sheet B: POS Lodołamacze  11 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 3 5 0 1 0 1 1 X 11
KKC Menshanka 1 0 0 1 0 1 0 0 X 3

Saturday 8:00 Sheet A: POS Lodołamacze  2 : 6  Culani Culani

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 1 0 0 0 0 1 0 0 X 2
Culani Culani 0 1 1 1 1 0 1 1 X 6

Friday 13:15 Sheet C: POS Lodołamacze  5 : 9  POS Łódź Łódzki Mix

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze 0 1 0 0 1 1 0 2 X 5
POS Łódź Łódzki Mix X 2 0 3 2 0 0 2 0 X 9
Więcej informacji o drużynie
4 2 -5 -6 20 13
15 KKC Menshanka
Vladimir Lezhnenko, Tomasz Pieczka, Wojciech Tomsia, Grzegorz Konieczny, Jaroslaw Olejarczyk

Sunday 10:30 Sheet A: KKC Menshanka  14 : 3  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Menshanka X 1 1 0 0 1 3 5 3 X 14
Super Team Czarny Dunajec 0 0 2 1 0 0 0 0 X 3

Saturday 17:00 Sheet B: POS Lodołamacze  11 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Lodołamacze X 0 3 5 0 1 0 1 1 X 11
KKC Menshanka 1 0 0 1 0 1 0 0 X 3

Saturday 8:00 Sheet B: KKC Przekrój  5 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 1 1 0 1 1 1 X 5
KKC Menshanka 1 1 0 0 1 0 0 0 X 3

Friday 8:00 Sheet C: KKC Finest Selection  11 : 3  KKC Menshanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Finest Selection X 3 1 3 0 0 0 1 3 X 11
KKC Menshanka 0 0 0 1 1 1 0 0 X 3
Więcej informacji o drużynie
4 2 -7 -2 23 15
16 MCC Hit & Roll
Kuba Żukowski, Maciej Krzysiak, Robert Bek, Piotr Zbyszyński

Sunday 10:30 Sheet B: Culani Culani  10 : 7  MCC Hit & Roll

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Culani Culani X 2 0 1 0 2 3 0 2 X 10
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 4 0 X 7

Saturday 13:30 Sheet C: KKC Vector  11 : 4  MCC Hit & Roll

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector X 3 0 1 0 2 2 0 3 X 11
MCC Hit & Roll 0 1 0 2 0 0 1 0 X 4

Friday 16:30 Sheet A: MCC Hit & Roll  4 : 10  KKC 404

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll X 0 0 2 0 1 0 0 1 X 4
KKC 404 1 1 0 3 0 3 2 0 X 10

Friday 13:15 Sheet A: MCC Hit & Roll  7 : 5  AZ Gliwice Poziomki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Hit & Roll 0 2 0 0 1 0 2 2 X 7
AZ Gliwice Poziomki X 2 0 0 2 0 1 0 0 X 5
Więcej informacji o drużynie
4 2 -14 -5 22 13
17 PolCan Nowy Targ
Ania Gil, Jolanta Lisowska-Leja, Paweł Gil, Paul Neuwelt

Sunday 10:30 Sheet C: KKC Przekrój  9 : 6  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Przekrój X 0 0 3 3 1 1 0 1 X 9
PolCan Nowy Targ 2 2 0 0 0 0 2 0 X 6

Saturday 13:30 Sheet A: AZ Gliwice Poziomki  22 : 0  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
AZ Gliwice Poziomki X 1 2 3 3 3 3 4 3 X 22
PolCan Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0

Saturday 8:00 Sheet C: Super Team Czarny Dunajec  4 : 9  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 1 0 2 0 0 0 X 4
PolCan Nowy Targ 0 2 0 1 0 2 1 3 X 9

Friday 8:00 Sheet B: PolCan Nowy Targ  5 : 8  KKC Łómenszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
PolCan Nowy Targ 1 0 2 0 0 0 2 0 X 5
KKC Łómenszanka X 0 4 0 1 1 1 0 1 X 8
Więcej informacji o drużynie
4 2 -23 -10 20 11
18 Super Team Czarny Dunajec
?, ?, ?, ?

Sunday 10:30 Sheet A: KKC Menshanka  14 : 3  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Menshanka X 1 1 0 0 1 3 5 3 X 14
Super Team Czarny Dunajec 0 0 2 1 0 0 0 0 X 3

Saturday 17:00 Sheet C: KKC NN1  13 : 2  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 3 1 0 4 3 1 0 X 13
Super Team Czarny Dunajec 0 0 0 1 0 0 0 1 X 2

Saturday 8:00 Sheet C: Super Team Czarny Dunajec  4 : 9  PolCan Nowy Targ

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 1 0 2 0 0 0 X 4
PolCan Nowy Targ 0 2 0 1 0 2 1 3 X 9

Friday 10:30 Sheet B: KKC Vector  8 : 6  Super Team Czarny Dunajec

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vector 0 2 2 1 2 1 0 0 X 8
Super Team Czarny Dunajec X 1 0 0 0 0 0 4 1 X 6
Więcej informacji o drużynie
4 0 -29 -12 15 10