Table after round 1 Table after round 2 Table after round 3 Table after round 4 Table after round 5 Table after round 6

Current table

Team M F P SD ED SW EW
1 KKC NN1
Sebastian Chojnacki, Krzysztof Bąk, Arkadiusz Solecki, Krzysztof Kawecki

Sunday 14:15 Sheet B: KKC NN1  13 : 3  KKC Vetiver

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 3 1 0 3 0 4 1 1 X 13
KKC Vetiver 0 0 1 0 2 0 0 0 X 3

Sunday 10:30 Sheet D: KKC NN1  6 : 4  KKC 4Fun Team

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 2 0 0 1 0 2 0 X 6
KKC 4Fun Team 0 0 0 0 0 1 0 3 X 4

Saturday 17:00 Sheet Termy Chochołowskie: KKC NN1  5 : 2  KKC +-

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 1 1 1 1 0 0 0 X 5
KKC +- 0 0 0 0 0 1 0 1 X 2

Saturday 10:30 Sheet A: ŚKC K & B  6 : 9  KKC NN1

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 1 0 1 1 0 1 0 2 X 6
KKC NN1 0 3 0 0 1 0 5 0 X 9

Friday 19:00 Sheet B: MCC Broken Brooms  3 : 11  KKC NN1

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 2 0 1 0 0 0 0 X X 3
KKC NN1 0 2 0 1 2 2 4 X X 11

Friday 13:00 Sheet A: KKC NN1  11 : 4  MCC Plan B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 0 4 0 3 0 2 1 1 X 11
MCC Plan B X 1 0 2 0 1 0 0 0 X 4
Więcej informacji o drużynie
6 F 12 33 12 55 28
2 KSW Curlusy Baniate
Jacek Goczoł, Paweł Kłos, Paweł Kuśka, Krzysztof Nowak

Sunday 14:15 Sheet A: KKC 4Fun Team  5 : 7  KSW Curlusy Baniate

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 1 0 0 0 1 0 2 1 X 5
KSW Curlusy Baniate 0 1 2 1 0 3 0 0 X 7

Sunday 10:30 Sheet Termy Chochołowskie: KSW Curlusy Baniate  5 : 5  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KSW Curlusy Baniate X 0 0 0 1 0 1 1 2 X 5
KKC Trzy Kropki 1 0 1 0 3 0 0 0 X 5

Saturday 17:00 Sheet B: MCC Siła Coriolisa  4 : 12  KSW Curlusy Baniate

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 2 0 0 1 0 0 0 1 X 4
KSW Curlusy Baniate 0 3 1 0 4 3 1 0 X 12

Saturday 8:00 Sheet Termy Chochołowskie: MCC Broken Brooms  4 : 8  KSW Curlusy Baniate

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 1 0 1 0 0 0 0 2 X 4
KSW Curlusy Baniate 0 2 0 1 1 1 3 0 X 8

Friday 19:00 Sheet A: POS Łódź FAZI  9 : 1  KSW Curlusy Baniate

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 3 1 1 0 1 1 2 X X 9
KSW Curlusy Baniate 0 0 0 1 0 0 0 X X 1

Friday 13:00 Sheet D: KSW Curlusy Baniate  6 : 0  KK Daruma KK Daruma

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KSW Curlusy Baniate X 1 1 2 2 0 0 X X X 6
KK Daruma KK Daruma 0 0 0 0 0 0 X X X 0
Więcej informacji o drużynie
6 F 9 12 4 39 23
3 KKC 4Fun Team
Marek Szotek, Łukasz Wilczek, Bartłomiej Schmidt, Marcin Marek, Mariusz Hajdo

Sunday 14:15 Sheet A: KKC 4Fun Team  5 : 7  KSW Curlusy Baniate

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 1 0 0 0 1 0 2 1 X 5
KSW Curlusy Baniate 0 1 2 1 0 3 0 0 X 7

Sunday 10:30 Sheet D: KKC NN1  6 : 4  KKC 4Fun Team

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 2 0 0 1 0 2 0 X 6
KKC 4Fun Team 0 0 0 0 0 1 0 3 X 4

Saturday 17:00 Sheet D: KKC 4Fun Team  9 : 5  ŚKC K & B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 5 0 2 0 2 0 0 0 X 9
ŚKC K & B 0 0 0 1 0 1 1 2 X 5

Saturday 10:30 Sheet Termy Chochołowskie: POS Łódź FAZI  5 : 6  KKC 4Fun Team

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 3 0 0 0 0 1 1 0 X 5
KKC 4Fun Team 0 0 1 3 1 0 0 1 X 6

Friday 19:00 Sheet Termy Chochołowskie: KKC Trzy Kropki  5 : 7  KKC 4Fun Team

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Trzy Kropki X 0 1 2 0 0 1 0 1 X 5
KKC 4Fun Team 3 0 0 1 1 0 2 0 X 7

Friday 13:00 Sheet B: KKC 4Fun Team  12 : 4  MCC Kozlovsky Family

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team 0 4 4 0 2 0 2 0 X 12
MCC Kozlovsky Family X 1 0 0 1 0 1 0 1 X 4
Więcej informacji o drużynie
6 F 8 11 -2 43 21
4 MCC NOX
Krzysztof Kowalski, Patrycja Fastyn, Dariusz Bendowski, Agnieszka Czaplicka

Sunday 14:15 Sheet Termy Chochołowskie: ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento  4 : 9  MCC NOX

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 0 0 1 0 3 0 0 X 4
MCC NOX 1 2 2 0 1 0 2 1 X 9

Sunday 8:00 Sheet B: MCC Plan B  4 : 7  MCC NOX

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Plan B X 1 1 0 2 0 0 0 0 X 4
MCC NOX 0 0 1 0 2 1 1 2 X 7

Saturday 14:30 Sheet A: MCC NOX  9 : 3  MCC Broken Brooms

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC NOX X 1 0 3 1 2 1 0 1 X 9
MCC Broken Brooms 0 1 0 0 0 0 2 0 X 3

Saturday 10:30 Sheet D: KKC Vetiver  8 : 4  MCC NOX

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vetiver X 1 0 4 0 1 2 0 0 X 8
MCC NOX 0 1 0 0 0 0 1 2 X 4

Friday 21:00 Sheet A: KK Daruma KK Daruma  0 : 6  MCC NOX

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KK Daruma KK Daruma X 0 0 0 0 X X X X X 0
MCC NOX 1 1 2 2 X X X X X 6

Friday 10:30 Sheet B: MCC NOX  5 : 12  POS Łódź FAZI

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC NOX X 1 0 1 1 0 2 0 0 X 5
POS Łódź FAZI 0 5 0 0 3 0 2 2 X 12
Więcej informacji o drużynie
6 F 8 9 13 40 28
5 KKC Vetiver
Tomasz Kijanka, Michał Zakrzewski, Arkadiusz Polak, Łukasz Pryczkat

Sunday 14:15 Sheet B: KKC NN1  13 : 3  KKC Vetiver

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 3 1 0 3 0 4 1 1 X 13
KKC Vetiver 0 0 1 0 2 0 0 0 X 3

Sunday 10:30 Sheet A: KKC Vetiver  9 : 4  KKC +-

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vetiver X 0 3 0 1 0 3 0 2 X 9
KKC +- 2 0 0 0 1 0 1 0 X 4

Saturday 17:00 Sheet A: POS Łódź FAZI  4 : 12  KKC Vetiver

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 1 0 0 0 0 2 0 1 X 4
KKC Vetiver 0 3 2 3 3 0 1 0 X 12

Saturday 10:30 Sheet D: KKC Vetiver  8 : 4  MCC NOX

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vetiver X 1 0 4 0 1 2 0 0 X 8
MCC NOX 0 1 0 0 0 0 1 2 X 4

Friday 16:30 Sheet B: MCC Team Kornel  3 : 10  KKC Vetiver

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Team Kornel X 0 0 1 0 1 0 1 0 X 3
KKC Vetiver 1 2 0 3 0 2 0 2 X 10

Friday 13:00 Sheet Termy Chochołowskie: KKC Vetiver  3 : 8  ŚKC K & B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vetiver X 1 0 0 0 2 0 0 0 X 3
ŚKC K & B 0 1 1 0 0 3 2 1 X 8
Więcej informacji o drużynie
6 F 8 9 -1 45 22
6 KKC +-
Monika Rodak, Michał Gieleciak, Magdalena Wróbel, Krzysztof Subik

Sunday 14:15 Sheet D: ŚKC K & B  5 : 6  KKC +-

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 0 0 2 0 0 2 0 1 X 5
KKC +- 1 2 0 1 1 0 1 0 X 6

Sunday 10:30 Sheet A: KKC Vetiver  9 : 4  KKC +-

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vetiver X 0 3 0 1 0 3 0 2 X 9
KKC +- 2 0 0 0 1 0 1 0 X 4

Saturday 17:00 Sheet Termy Chochołowskie: KKC NN1  5 : 2  KKC +-

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 X 1 1 1 1 1 0 0 0 X 5
KKC +- 0 0 0 0 0 1 0 1 X 2

Saturday 10:30 Sheet B: KKC +-  12 : 5  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC +- X 1 2 4 0 2 1 2 0 X 12
KKC Trzy Kropki 0 0 0 2 0 0 0 3 X 5

Friday 16:30 Sheet D: KKC +-  7 : 3  KKC Mieszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC +- X 2 0 0 2 0 0 2 1 X 7
KKC Mieszanka 0 1 1 0 1 0 0 0 X 3

Friday 8:00 Sheet A: KKC +-  8 : 6  MCC Team Kornel

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC +- 0 2 1 0 2 1 0 2 X 8
MCC Team Kornel X 2 0 0 1 0 0 3 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
6 F 8 6 5 39 25
7 ŚKC K & B
Hanna Kozioł, Michał Kozioł, Justyna Beck, Krzysztof Beck

Sunday 14:15 Sheet D: ŚKC K & B  5 : 6  KKC +-

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 0 0 2 0 0 2 0 1 X 5
KKC +- 1 2 0 1 1 0 1 0 X 6

Sunday 10:30 Sheet B: ŚKC K & B  13 : 4  POS Łódź FAZI

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 3 0 3 0 0 0 3 4 X 13
POS Łódź FAZI 0 1 0 1 1 1 0 0 X 4

Saturday 17:00 Sheet D: KKC 4Fun Team  9 : 5  ŚKC K & B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team X 5 0 2 0 2 0 0 0 X 9
ŚKC K & B 0 0 0 1 0 1 1 2 X 5

Saturday 10:30 Sheet A: ŚKC K & B  6 : 9  KKC NN1

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 1 0 1 1 0 1 0 2 X 6
KKC NN1 0 3 0 0 1 0 5 0 X 9

Friday 19:00 Sheet D: ŚKC K & B  12 : 2  KKC Smog B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 4 0 1 1 0 2 2 2 X 12
KKC Smog B 0 1 0 0 1 0 0 0 X 2

Friday 13:00 Sheet Termy Chochołowskie: KKC Vetiver  3 : 8  ŚKC K & B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Vetiver X 1 0 0 0 2 0 0 0 X 3
ŚKC K & B 0 1 1 0 0 3 2 1 X 8
Więcej informacji o drużynie
6 F 6 16 8 49 27
8 ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento
Agetle Dorothea, Baldessari Paolo, Rosario Swvegnani, Sergio Deflorian, Paolo Marziani

Sunday 14:15 Sheet Termy Chochołowskie: ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento  4 : 9  MCC NOX

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 0 0 1 0 3 0 0 X 4
MCC NOX 1 2 2 0 1 0 2 1 X 9

Sunday 8:00 Sheet D: MCC Siła Coriolisa  1 : 13  ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 0 0 1 0 0 0 X 1
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento 1 2 3 1 0 3 2 1 X 13

Saturday 14:30 Sheet Termy Chochołowskie: ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento  5 : 13  MCC Plan B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 0 0 2 0 0 3 0 X 5
MCC Plan B 5 1 1 0 1 2 0 3 X 13

Saturday 8:00 Sheet B: ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento  15 : 3  KKC Mieszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 1 2 2 4 3 0 3 X 15
KKC Mieszanka 2 0 0 0 0 0 1 0 X 3

Friday 16:30 Sheet A: MCC Kozlovsky Family  5 : 7  ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Kozlovsky Family X 1 0 3 0 0 0 1 0 X 5
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento 0 2 0 1 1 2 0 1 X 7

Friday 10:30 Sheet A: KKC Trzy Kropki  15 : 2  ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Trzy Kropki 3 1 4 0 3 1 2 1 X 15
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 0 0 2 0 0 0 0 X 2
Więcej informacji o drużynie
6 F 6 0 -2 46 23
9 KKC Trzy Kropki
Daria Rejdych, Paweł Biernacki, Tomasz Rejdych, Urszula Biernacka, Iza Macina

Sunday 10:30 Sheet Termy Chochołowskie: KSW Curlusy Baniate  5 : 5  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KSW Curlusy Baniate X 0 0 0 1 0 1 1 2 X 5
KKC Trzy Kropki 1 0 1 0 3 0 0 0 X 5

Saturday 14:30 Sheet D: KKC Trzy Kropki  15 : 2  MCC Kozlovsky Family

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Trzy Kropki X 4 3 1 0 2 2 0 3 X 15
MCC Kozlovsky Family 0 0 0 1 0 0 1 0 X 2

Saturday 10:30 Sheet B: KKC +-  12 : 5  KKC Trzy Kropki

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC +- X 1 2 4 0 2 1 2 0 X 12
KKC Trzy Kropki 0 0 0 2 0 0 0 3 X 5

Friday 19:00 Sheet Termy Chochołowskie: KKC Trzy Kropki  5 : 7  KKC 4Fun Team

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Trzy Kropki X 0 1 2 0 0 1 0 1 X 5
KKC 4Fun Team 3 0 0 1 1 0 2 0 X 7

Friday 10:30 Sheet A: KKC Trzy Kropki  15 : 2  ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Trzy Kropki 3 1 4 0 3 1 2 1 X 15
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 0 0 2 0 0 0 0 X 2
Więcej informacji o drużynie
5 5 17 5 45 22
10 MCC Plan B
Adam Rosa, Kamil Suchożebski, Mateusz Kulik, Paweł Burlewicz

Sunday 8:00 Sheet B: MCC Plan B  4 : 7  MCC NOX

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Plan B X 1 1 0 2 0 0 0 0 X 4
MCC NOX 0 0 1 0 2 1 1 2 X 7

Saturday 14:30 Sheet Termy Chochołowskie: ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento  5 : 13  MCC Plan B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 0 0 2 0 0 3 0 X 5
MCC Plan B 5 1 1 0 1 2 0 3 X 13

Saturday 8:00 Sheet D: MCC Plan B  10 : 5  MCC Team Kornel

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Plan B X 0 2 0 0 5 0 2 1 X 10
MCC Team Kornel 1 0 1 1 0 2 0 0 X 5

Friday 16:30 Sheet Termy Chochołowskie: MCC Plan B  7 : 8  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Plan B X 0 4 0 0 0 1 2 0 X 7
MCC Siła Coriolisa 1 0 2 1 3 0 0 1 X 8

Friday 13:00 Sheet A: KKC NN1  11 : 4  MCC Plan B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC NN1 0 4 0 3 0 2 1 1 X 11
MCC Plan B X 1 0 2 0 1 0 0 0 X 4
Więcej informacji o drużynie
5 4 2 -2 38 19
11 POS Łódź FAZI
Tomasz Bartczak, Jacek Szkobel, Tomasz Dyderski, Jacek Szeliga, Krzysztof Kowalski

Sunday 10:30 Sheet B: ŚKC K & B  13 : 4  POS Łódź FAZI

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 3 0 3 0 0 0 3 4 X 13
POS Łódź FAZI 0 1 0 1 1 1 0 0 X 4

Saturday 17:00 Sheet A: POS Łódź FAZI  4 : 12  KKC Vetiver

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 1 0 0 0 0 2 0 1 X 4
KKC Vetiver 0 3 2 3 3 0 1 0 X 12

Saturday 10:30 Sheet Termy Chochołowskie: POS Łódź FAZI  5 : 6  KKC 4Fun Team

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 3 0 0 0 0 1 1 0 X 5
KKC 4Fun Team 0 0 1 3 1 0 0 1 X 6

Friday 19:00 Sheet A: POS Łódź FAZI  9 : 1  KSW Curlusy Baniate

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
POS Łódź FAZI X 3 1 1 0 1 1 2 X X 9
KSW Curlusy Baniate 0 0 0 1 0 0 0 X X 1

Friday 10:30 Sheet B: MCC NOX  5 : 12  POS Łódź FAZI

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC NOX X 1 0 1 1 0 2 0 0 X 5
POS Łódź FAZI 0 5 0 0 3 0 2 2 X 12
Więcej informacji o drużynie
5 4 -3 2 34 20
12 KKC Mieszanka
Volodymyr Lezhnenko, Tomasz Pieczka, Barbara Gaberle, Magdalena Kawecka, Wojciech Tomsia

Sunday 8:00 Sheet A: KKC Mieszanka  6 : 0  MCC Kozlovsky Family

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mieszanka X 1 1 2 2 X X X X X 6
MCC Kozlovsky Family 0 0 0 0 X X X X X 0

Saturday 13:00 Sheet A: KK Daruma KK Daruma  0 : 6  KKC Mieszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KK Daruma KK Daruma X 0 0 0 0 X X X X X 0
KKC Mieszanka 1 1 2 2 X X X X X 6

Saturday 8:00 Sheet B: ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento  15 : 3  KKC Mieszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento X 0 1 2 2 4 3 0 3 X 15
KKC Mieszanka 2 0 0 0 0 0 1 0 X 3

Friday 16:30 Sheet D: KKC +-  7 : 3  KKC Mieszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC +- X 2 0 0 2 0 0 2 1 X 7
KKC Mieszanka 0 1 1 0 1 0 0 0 X 3

Friday 10:30 Sheet Termy Chochołowskie: KKC Mieszanka  6 : 9  KKC Smog B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mieszanka 0 0 0 1 0 3 1 1 X 6
KKC Smog B X 2 1 2 0 4 0 0 0 X 9
Więcej informacji o drużynie
5 4 -7 3 24 17
13 MCC Team Kornel
Maja Klimecka, Alicja Piotrowska, Anna Rotter

Sunday 8:00 Sheet Termy Chochołowskie: MCC Broken Brooms  8 : 12  MCC Team Kornel

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 0 2 0 0 0 2 4 0 X 8
MCC Team Kornel 1 0 3 3 2 0 0 3 X 12

Saturday 14:30 Sheet B: KKC Smog B  5 : 7  MCC Team Kornel

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 0 1 1 1 0 1 1 0 X 5
MCC Team Kornel 3 0 0 0 1 0 0 3 X 7

Saturday 8:00 Sheet D: MCC Plan B  10 : 5  MCC Team Kornel

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Plan B X 0 2 0 0 5 0 2 1 X 10
MCC Team Kornel 1 0 1 1 0 2 0 0 X 5

Friday 16:30 Sheet B: MCC Team Kornel  3 : 10  KKC Vetiver

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Team Kornel X 0 0 1 0 1 0 1 0 X 3
KKC Vetiver 1 2 0 3 0 2 0 2 X 10

Friday 8:00 Sheet A: KKC +-  8 : 6  MCC Team Kornel

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC +- 0 2 1 0 2 1 0 2 X 8
MCC Team Kornel X 2 0 0 1 0 0 3 0 X 6
Więcej informacji o drużynie
5 4 -8 -4 33 18
14 KKC Smog B
Ewa Głazek, Grzegorz Konieczny, Jacek Zaleski, Krzysztof Maciak

Sunday 6:00 Sheet A: KKC Smog B  6 : 0  KK Daruma KK Daruma

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 1 1 2 2 X X X X X 6
KK Daruma KK Daruma 0 0 0 0 X X X X X 0

Saturday 14:30 Sheet B: KKC Smog B  5 : 7  MCC Team Kornel

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 0 1 1 1 0 1 1 0 X 5
MCC Team Kornel 3 0 0 0 1 0 0 3 X 7

Saturday 8:00 Sheet A: MCC Siła Coriolisa  11 : 2  KKC Smog B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 2 0 0 3 1 1 4 0 X 11
KKC Smog B 0 1 1 0 0 0 0 0 X 2

Friday 19:00 Sheet D: ŚKC K & B  12 : 2  KKC Smog B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ŚKC K & B X 4 0 1 1 0 2 2 2 X 12
KKC Smog B 0 1 0 0 1 0 0 0 X 2

Friday 10:30 Sheet Termy Chochołowskie: KKC Mieszanka  6 : 9  KKC Smog B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mieszanka 0 0 0 1 0 3 1 1 X 6
KKC Smog B X 2 1 2 0 4 0 0 0 X 9
Więcej informacji o drużynie
5 4 -12 -1 24 17
15 MCC Siła Coriolisa
Magda Zaczkowska, Urszula Kurach, Grzegorz Sobczak, Tomasz Tarczyński

Sunday 8:00 Sheet D: MCC Siła Coriolisa  1 : 13  ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 0 0 0 0 1 0 0 0 X 1
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento 1 2 3 1 0 3 2 1 X 13

Saturday 17:00 Sheet B: MCC Siła Coriolisa  4 : 12  KSW Curlusy Baniate

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 2 0 0 1 0 0 0 1 X 4
KSW Curlusy Baniate 0 3 1 0 4 3 1 0 X 12

Saturday 8:00 Sheet A: MCC Siła Coriolisa  11 : 2  KKC Smog B

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Siła Coriolisa X 2 0 0 3 1 1 4 0 X 11
KKC Smog B 0 1 1 0 0 0 0 0 X 2

Friday 16:30 Sheet Termy Chochołowskie: MCC Plan B  7 : 8  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Plan B X 0 4 0 0 0 1 2 0 X 7
MCC Siła Coriolisa 1 0 2 1 3 0 0 1 X 8

Friday 10:30 Sheet D: MCC Broken Brooms  10 : 3  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 2 1 0 2 2 2 1 0 X 10
MCC Siła Coriolisa 0 0 2 0 0 0 0 1 X 3
Więcej informacji o drużynie
5 4 -17 -7 27 16
16 MCC Broken Brooms
Magdalena Dacka, Michał Anioł, Magdalena Łuniewska, Bartłomiej Etenkowski

Sunday 8:00 Sheet Termy Chochołowskie: MCC Broken Brooms  8 : 12  MCC Team Kornel

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 0 2 0 0 0 2 4 0 X 8
MCC Team Kornel 1 0 3 3 2 0 0 3 X 12

Saturday 14:30 Sheet A: MCC NOX  9 : 3  MCC Broken Brooms

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC NOX X 1 0 3 1 2 1 0 1 X 9
MCC Broken Brooms 0 1 0 0 0 0 2 0 X 3

Saturday 8:00 Sheet Termy Chochołowskie: MCC Broken Brooms  4 : 8  KSW Curlusy Baniate

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 1 0 1 0 0 0 0 2 X 4
KSW Curlusy Baniate 0 2 0 1 1 1 3 0 X 8

Friday 19:00 Sheet B: MCC Broken Brooms  3 : 11  KKC NN1

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 2 0 1 0 0 0 0 X X 3
KKC NN1 0 2 0 1 2 2 4 X X 11

Friday 10:30 Sheet D: MCC Broken Brooms  10 : 3  MCC Siła Coriolisa

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Broken Brooms X 2 1 0 2 2 2 1 0 X 10
MCC Siła Coriolisa 0 0 2 0 0 0 0 1 X 3
Więcej informacji o drużynie
5 2 -15 -7 28 16
17 MCC Kozlovsky Family
Edward Kozłowski, Kacper Kozłowski, Dawid Kozłowski, Wiktor Kozłowski

Sunday 8:00 Sheet A: KKC Mieszanka  6 : 0  MCC Kozlovsky Family

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Mieszanka X 1 1 2 2 X X X X X 6
MCC Kozlovsky Family 0 0 0 0 X X X X X 0

Saturday 14:30 Sheet D: KKC Trzy Kropki  15 : 2  MCC Kozlovsky Family

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Trzy Kropki X 4 3 1 0 2 2 0 3 X 15
MCC Kozlovsky Family 0 0 0 1 0 0 1 0 X 2

Saturday 6:00 Sheet A: MCC Kozlovsky Family  6 : 0  KK Daruma KK Daruma

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Kozlovsky Family X 1 1 2 2 X X X X X 6
KK Daruma KK Daruma 0 0 0 0 X X X X X 0

Friday 16:30 Sheet A: MCC Kozlovsky Family  5 : 7  ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Kozlovsky Family X 1 0 3 0 0 0 1 0 X 5
ALB. ITA A.S.D. Albatros Trento 0 2 0 1 1 2 0 1 X 7

Friday 13:00 Sheet B: KKC 4Fun Team  12 : 4  MCC Kozlovsky Family

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC 4Fun Team 0 4 4 0 2 0 2 0 X 12
MCC Kozlovsky Family X 1 0 0 1 0 1 0 1 X 4
Więcej informacji o drużynie
5 2 -23 -6 17 13
18 KK Daruma KK Daruma
Slavica Rakić, Jelena Radović, Svetlana Puretić, Radmila Panzalović, Nemanja Ilić

Sunday 6:00 Sheet A: KKC Smog B  6 : 0  KK Daruma KK Daruma

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KKC Smog B X 1 1 2 2 X X X X X 6
KK Daruma KK Daruma 0 0 0 0 X X X X X 0

Saturday 13:00 Sheet A: KK Daruma KK Daruma  0 : 6  KKC Mieszanka

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KK Daruma KK Daruma X 0 0 0 0 X X X X X 0
KKC Mieszanka 1 1 2 2 X X X X X 6

Saturday 6:00 Sheet A: MCC Kozlovsky Family  6 : 0  KK Daruma KK Daruma

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
MCC Kozlovsky Family X 1 1 2 2 X X X X X 6
KK Daruma KK Daruma 0 0 0 0 X X X X X 0

Friday 21:00 Sheet A: KK Daruma KK Daruma  0 : 6  MCC NOX

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KK Daruma KK Daruma X 0 0 0 0 X X X X X 0
MCC NOX 1 1 2 2 X X X X X 6

Friday 13:00 Sheet D: KSW Curlusy Baniate  6 : 0  KK Daruma KK Daruma

Team H 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KSW Curlusy Baniate X 1 1 2 2 0 0 X X X 6
KK Daruma KK Daruma 0 0 0 0 0 0 X X X 0
Więcej informacji o drużynie
5 0 -30 -20 0 0